Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exszerelmem bekavar! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exszerelmem bekavar! Mit tegyek?! 18/L

Figyelt kérdés
Végre van egy jó pasim erre az exszerelmem vissza akar jönni a képbe!!Mit tegyek??!Totálisan összezavarodtam!! Na szoval ezzel a sráccal még nagyon friss a dolog,de nagyon boldog vagyok,ugyérzem szerelmes vagyok.Erre az exszerelmem(akivel aztán mégse jöttünk össze)mert csak húzta az agyam,szórakozott velem(miközben neki barátnője volt)(a csúcs a sztoriba am hogy a csajszikája bátyjával meg én kezdtem ki a "nagy szerelem miatt szándékosan",ebből meg oltári balhé lett,azt hittem terhes vagyok...,meg aztán kiderült és én lettem befenyítve,mert a csavónak jegyese volt stb...)szoval ennyire megbolondított hogy szappanoperát csináltam az életemből miatta ...és ő pedig igazából sosem gondolta velem komolyan,csak egyfolytában feltűnik az életembe(tudni kell hogy anno a bátyjával kavartam vele történtek köztünk dolgok anno)és valószínűleg féltette a hírnevét..szóval mindig rámír időközönként(pl.ma is raktam fel egy képet magamról erre egyből rámír(már éreztem is előre hogy fog) és képet kér meg küldjek ilyen képet olyat(de ő semmit nem ad cserébe)aztán meg lekopik és le se sz--tra mit éreztem iránta...most hogy ,megint feltűnt megint sikerült össze zavarnia...mert 3 évig bolondított és most nekem friss kapcsolatom van....egyszerűen bekavar az érzéseimbe egyszer kellek neki aztán eldob...most viszont van egy jó kapcsolatom,amiben megvan a kémia,imádok vele lenni,imádok vele összebújni...mégis mérgezi a gondolataim az ...mert mindig elhiszem most kapok egy esélyt vele,amiért eldobnám mindenem...hogy zárják le véglegesen ezt a dolgot?Tiltsam le?
2017. máj. 31. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Öhömn, ez kész szappanopera... de a végén levő kérdésedre: Igen.
2017. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Elég.volt elolvasni az első pár mondatot.Iszonyú nagy szakértelmemből adódóan azt kell mondanom egyy hülye p*csa vagy.:)
2017. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten lütyők vagytok, te például képtelen vagy kezelni az ilyen és egyéb helyzeteket.
2017. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 A hülye p*csák ennél a csajnál okosabbak. Nem sértegetném őket.
2017. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de te cigány vagy? 😂😂

Meg még ráadásul ribizli is.

2017. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát eddig harcoltál valakiért, aki hosszú időn keresztül hitegetett hazudott és atvert, majd ezt megelegelted és lett egy barátod, akivel minden jó, kezdesz szerelmes lenni. Ha ez igaz, miért opció egyáltalán egy bármelyik másik férfi? Ráadásul miért pont olyannal akarnál lenni, akiben nem bizhatsz? Nem értem, hogy egyáltalán a kérdés is miért merül fel benned....
2017. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És eztán mondja valaki, hogy a lányok hamarabb érnek.

Muhahaha!

2017. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint egy " gyöngyszem" a párkapcsolatok mai világából...

Igen tiltsd le, aztán önmagadat is, amíg nem tudsz normális kapcsolatokat kialakítani...

2017. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

XDDDD

TE JÓ ÉG.

Minek foglalkozol vele, ha csak hülyített, átvert téged?

Tiltsd le a francba.

Szegény pasid :(


21/L

2017. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tini kategória
2017. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!