Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzanak a nok de baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak a nok de baratom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a baratom nem szeretne harmast, illetve ha jobban belegondolok en sem szivesen latnam ot massal csinalni viszont nagyon kiprobalnam egy novel. A baratom nagyon fontos szamomra de mar az osszekoltozes/ csalad is tema volt az 1 eves kapcsolatunkban es kicsit felek h minel komolyabb lesz annal inkabb csak "alom" marad h egy novel legyek. Csak szexualisan erdekelnek a nok illetve kivancsisagbol nem hagynam el a baratom es nem kerek privatokat. Koszonom!:)

2017. szept. 5. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
És nem engedi meg, hogy kipróbáld nővel nélküle? Én simán engedném szerintem.
2017. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Nekem főleg az számítana, hogy akárhogy dörgölitek össze a puncit egy másik csajjal, abból nekem úgy sem születne egy kakukkfióka, akit fel kell nevelni, mert azt hiszem az enyém, de mégsem.


Szomorú, hogy a barátod sem csinálná hármasban másik csajjal és az is, hogy te sem a barátoddal hármasban másik nővel. De ha ennyire ezt akarod és amúgy még el tudod képzelni a következő 20 évet és családalapítást, akkor nem gond.


Mondom, a szexualitásnak semmi köze a családhoz, érzelmekhez, anyagiakhoz. Attól mert valaki kiéli magát szexuálisan, még érzelmileg és anyagilag lehet hűséges és élhet stabil kapcsolatban. (Erre vannak évtizedes példák az életemben a közvetlen környezetemből) Nem tudom a ba szást miért azonosítja ennyire mindenki azzal hogy szeret/nem szeret.

2017. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Acsi, attol meg hogy biszex vagy, az nem jogosit fel arra, hogy megcsald a baratod. Ha mar felmerult bemned a harmas, a kapcsolatotoknak mar amugyis lottek, szoval nyugodtan szakithatsz es eld ki a vagyaid csajokkal.
2017. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ugyanugy megcsalasnak tartja ha novel lennek mintha ferfival. Ha o benne esetleg felmerulne az h ferfival kiprobalna (nem tudom elkepzelni nagyon taszitja az egesz) valoszinuleg en is furcsalnam es valahogy kevesbe neznem ferfinak utana tehat igy nezve en sem rajonganek az egeszert. Masreszt viszont felek h bennem marad ez az egesz es a kesobbiekben is elojonne mikor peldaul mar anya vagyok. Egyebkent semmi baj a szexualis eletunkkel minden stimmel.
2017. szept. 5. 20:47
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

10-ből 8-9 férfi örülne annak ha a barátnője hármasban nővel akarná kipróbálni.


Az pedig teljesen normális, hogy egy átlagos nő nem tudna férfiként tekinteni a barátjára miután az férfival akarná kipróbálni, de az átlagos férfi leszarná ha a barátnője nővel akarná.


Ez a valóság, ez az átlag, ez a többség. Nyilván ha a barátod fa szt szopna vagy fa szt akarna a seggébe, akkor kevésbé lenne férfi a szemedben, vagy a legtöbb nő szemében. De a legtöbb férfit nem érdekelné ha a barátnője nőt akarna még csak szexre, élvezetekre.


A barátod a nehéz ügy, aki még egy rohadt hármast sem tud elképzelni egy nővel...

2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az első barátom miatt próbáltuk ki. Engem is érdrkelt... utánna már nem izgatott..
2017. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6os nagyon negativ tapasztalatnak tunik az irasodbol. Esetleg el tudnad mondani miert?
2017. szept. 5. 23:15
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

# 5 Tipikus idióta birka vagy aki megy a nagy tömeg után.


Már miért ne lenne férfi azért mer szexel férfiakkal is?


Ki dönti el ,h mi a normális?


A környezeted gratt élj eszerint tudatlan,csőlátású balfax

2017. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Furcsák vagytok a barátoddal. A hármast egyikőtök se akarja. Nem szeretnéd, ha közben a barátod a másik nőt is medugja, és ez őt se érdekli. Ugyanakkor Te nem tudnád férfinek tekinteni a barátodat, ha ő férfivel szexelne, de elvárod, hogy ő kizárólag a nőt lássa benned, ha Te nővel szexelsz. És ezek után nővel szexelnél! Tudod Te egyáltalán, hogy mit szeretnél?
2017. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Valós tanácsot vagy megoldást nem tudok szolgáltatni, viszont annyit nagyon valószínűnek tartok, hogy az a kis motoszkáló "Mi lenne, ha... Milyen lenne, ha.." idővel nagyobbra fog nőni. Kíváncsi természettel vagyunk megáldva, nincs ezzel semmi baj. De ha elnyomod magadban, és később egyre csak nődögél a vágy, akkor - Istenneadj'- impulzív módon ki fogod próbálni egy lánnyal, ergo félrekacsintasz. Viszont (!!) szerintem minden döntés és választás kérdése. Szereted a barátodat, fontos neked - akkor ezt fel fogod adni érte, elnyomod magadban. Azt már csak Te tudhatod, a mérleg merre dől, mi éri meg jobban.
2017. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!