Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogy kezdtek el hokizni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezdtek el hokizni? Nyalazni szoktatok? Mennyi ideig veritek?

Figyelt kérdés
csupaszon, vagy nem? szoktatok segedeszközt hasznalni?

2017. aug. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Látom,te is éppen ahhoz készülődsz..:D :P
2017. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még neeem :D
2017. aug. 5. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem nyálazom, nem használok segédeszközt, hosszú ideig szoktam, akkor erősebb a végén az orgazmus. Néha a mellbimbómat is izgatom közben, attól nagyobbat tudok élvezni. 22/F
2017. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nyálazom bőven meg a lukam is izgatom közbe
2017. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindég csupaszon,imádok webcamera előtt hokizni,van síkosítóm az kellemesebb mint a nyál,és segédezközkémt vibbráló műpuncit dugok ha ép nincs otthon az igazi.19 ff
2017. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 izgiii
2017. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdő tizenévesen ruhán keresztül simogattam, míg el nem sült. Pár alkalom után aztán meg is fogtam, és húzogattam.

Soha nem nyálaztam, nem használtam síkosítót, és most se. Ami hoki közben tud pluszba izgatni, ha az ujjamat feldugom magamnak. Az ideje meg, változó hosszúságú. Soha nem mérem az időt, ha szexről van szó, még hoki esetén sem.

2017. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!