Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem válaszolnak nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak nekem azok, akik rám kezdtek írni?

Figyelt kérdés

Különböző oldalakon rámírtak férfiak, hogy kipróbálnák velem a dolgot kíváncsiságból, elbeszélgettünk, minden rendben volt, voltak akik küldtek képet is, de miután tőlem kértek képet és elküldtem, eltűntek és nem válaszolnak.


Mondjuk semmi személyeset nem adtam meg nekik amiből bajom eshetne, de attól ez még nagyon rosszul esik nekem.


2017. máj. 4. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Képet küldtél, eltűntek...


Sajnos nem jöttél be nekik.


Lépj túl rajta.

2017. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel
2017. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia Kedves Kérdező!


A válaszra sok lehetőség van.


A válasz nélkül eltűnő emberek lehetnek képgyűjtők, kamusok, és bizony lehetnek olyanok, akiknek nem tetszel.


Sajna azt már nem fogjuk megtudni, hogy melyikekkel volt dolgod.


De mindenképp érthető, hogy a visszautasítás nagyon nagyon fájó dolog. Az emberiség legelső történeteinek egyikéből, Káin és Ábel történetéből kiderül, hogy az el nem fogadás mekkora indulatokat képes kelteni.


Küldtem privát üzenetként egy történetet...


Ha gondolog, majd még váltgatunk levelet


Lajos 54 Bp.

2017. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem is irhatsz privit, énis kipróbálnám már dolgot.
2017. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalom én is ezt a problémát, szerintem csak vágyakoznak, fantáziálnak, de nem mernek találkozni a legtöbben. Szimplán a beszélgetés elég sokaknak, még ha az elején mást is írnak. Azért a mai világban nem igazán elfogadott ha az ember a saját neme iránt (is) érdeklődik. A nagy számok törvénye alapján remélhetőleg egyszer majd sikerül találni valakit, aki mer is találkozni...
2017. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést: miután az emberek csak egy részének jösz be (hogy kisebb vagy nagyobb részének, azt nem tudom) és nincs kinnt képed, így matematikai szükségszerűség, hogy az érdeklődők nagy részének nem tetszel.


Ezen az arányon pl. úgy lehet javítani, ha társkereső oldalon (Romeo, Tinder, Grinder) kinnt van a képed, és akkor kapásból nagyjából csak azokkal csetelsz, akikkel kép alapján valószínűleg bejöttök egymásnak.

Így lenne esélyed, hogy valaki nálad kezdeményez, ha bejösz neki (és akkor neked kell elutasítanod vagy "nemválaszolnod"), ha nincs kint képed, mindig neked kell kezdeményezned, ami nyilván frusztrálóbb.

2017. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt az a vicces, hogy nem is én keresek másokra, hanem ők keresnek rám, elbeszélgetünk, tisztában vannak azzal, hogy nézek ki meg minden, de amikor intim képek küldésére kérnek mert előbb ők küldték, akkor van pofájuk eltűnni és közben meg másokkal jópofiznak, de nekem meg gerinctelen módon nem válaszolnak.


Ha nekem nem jön be valami, akkor vagyok annyira férfi, hogy megmondom, hogy nem jön be és korrekt vagyok.


Az egy dolog, hogy nem jövök be, de azok után, hogy rám írtak, elbeszélgettek velem, hitegettek, hogy minden oké, aztán vagy az utolsó pillanatban táncoltak vissza, vagy képküldést követően (ők küldtek "olyat" és tőlem is kértek de azután pofátlanul eltűntek)


A helyzetem meg nehéz, mert nem vagyok meleg, hanem csak az orált akarnám kipróbálni de semmi mást. Amúgy meg nem is vonzódok egyáltalán a férfiakhoz.


Diszkréció miatt meg nem rakhatok ki képet és ők se raktak, akik rám írtak.

2017. máj. 5. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Jenö??
2017. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!