Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek mert nem valaszolnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek mert nem valaszolnak az uzenetekre, levelekre?

Figyelt kérdés
Felsobbrenduseg erzes, gog, bekepzeltseg vagy csak modortalansag?
2016. szept. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Mégis hol nem válaszolnak?

Egyébként ha bunkó stílusban írsz,akkor nem is fognak válaszolni.


és ezt én heteroként mondom!

2016. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem bunkon szoktam levelezni, egyszeruen a melegek bolondultak meg.
2016. szept. 24. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert aki nem válaszol, annak vagy a képeid vagy a kiírt adataid alapján nem jössz be.
2016. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kepet nem is kuldtem!
2016. szept. 24. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Te bolondultál meg!!!!

Egyébként meg nyílván zavarod őket.. Én sem írnék neked.

Nyílván nem felelsz meg az elvárásoknak...

2016. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen elvarasokra gondolsz?! 😉
2016. szept. 24. 21:15
 7/9 anonim válasza:
91%
En egyszer kiirtam h kiprobalnam mien ha en egy pasinak szajal vegig egyszeri lenne es senki nem reagalt :) :) szoval van ilyen is
2016. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Ez sok mindentől függ. Először is ha társkeresőn írsz, akkor oda mindenki kiírja, hogy milyen pasit keres magának és ha nem férsz bele megszívtad. Abban az esetben, ha csak úgy valami közösségi oldalon írsz rá azért nem válaszol mert nem ismer és mit akarsz tőle. Ez az én személyes véleményem.


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én például megtisztelem azzal a másikat, hogy ha nem is jön be visszaírok neki egy annyit, hogy ne haragudj, de nem. Ha jobban nézel ki, mint az átlag, rengetegen írnak rád, így elég nehéz mindenkinek válaszolni, főleg ha suliban vagy, rohansz a metróra, dolgozol stb. az meg a másik fele, hogy a legtöbben elég vállalhatatlan külsővel ajánlgatják fel magukat dugásra, amibe elég könnyen bele lehet unni, szóval a legtöbben, ha olyantól kapnak üzenetet, akik nem jönnek be nekik, egyszerűen ignorálják.

21F

2016. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!