Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gondolt már rá valaki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolt már rá valaki vagy akár meg is tette hogy ellenkező vagy azonos nemű családtagjával vagy rokonával lefeküdjön?

Figyelt kérdés
kort, nemet és családi viszonyt írjatok :)
2017. júl. 10. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
De beteg emberek vannak ...
2017. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gondoltam rá unokatesommal

lány vagyok

2017. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak (+50 éves férfi) az anyjának a lány testvére vette el a szüzességét.
2017. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fujjj
2017. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Unokanővérem tanított csókolózni. Egyszer simogattunk egymást nadrágon keresztül is. Ő el is élvezett, nekem sajnos az nem ment, de nagyon kellemes érzés volt.

N

2017. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
gondoltam ra,ha hugom vagy noverem lenne,valoszinu hogy meg is tettuk volna.Ha nincs utod,akkor a kolcsonos oromszerzesben nem latok hibat.Igy az egyik unokatestveremmel volt kolcsonos simi
2017. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
unoka tesómmal rendszeresen közösen hokizunk.
2017. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Unokaöcsémmel játszottunk bizonyos játékokat...mind 2en fiuk vagyunk.

Illetve a másik unokahugomat huzogatnám.

2017. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Annyi pasi, meg csaj szaladgál mindefelé, szexre várva, miért kell tesóra, unokatesóra gerjedni, és bármit csinálni vele.

Az még normális, és elg gyakori is lehet, amit írt az egyik hozzászóló, hogy a pasi szüzességét elvette egy csaj, majd a csaj tesója lett a pasi felesége. De ez a szex tesóval, rokonnal...? Áh...!

2017. júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!