Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy full hetero és egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy full hetero és egy biszex lány között lehet valami?

Figyelt kérdés
Ő teljesen heteronak vallja magát... de szívesen hozzámér... ...kedveseket mond, simítja az arcom, megfogja a kezem... átkarolja a derekam.. megmasszíroz.. és én belezúgtam, őrülten, halálosan... de nem tudom, hogyan tovább? tényleg akar vmit? vagy csak beleképzelem? és ha mégis akar tőlem vmit, mit tegyek hogy kiugrassam a nyulat a bokorból??? (ha egyáltalán van nyúl.. van bokor??)
2017. jún. 21. 20:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


A lányok között a szoros és testközeli baráti kapcsolat jellemző.


Mint te is írtad, ahhoz hasonlóan, megfésülik, megsimogatják megmasszírozzák stb. stb. egymást. S ez simán belefér a barátságba. lehetséges, hogy az anyasággal, az utódgondozással ven ez összefüggésben.


Egy lány simán a barátnőjének az ölébe hajtja a fejét, miközben az simogatja őt, és elalszik..... Mikor láttunk így egy fiút/férfit aludni a barátjával, ha az heteró? :)



De legyek gyakorlatias, mivel gondolom, azért TE SZERETNÉD, HA LENNE SZEX KÖZTETEK :)


Első javaslat: Eddíg valahány leszbikus, vagy biszex lánnyal beszélgettem, ők minden esetben azt mondták, a kapcsolatuk úgy indult, hogy valamelyikőjük ezt mondta:


- Szeretnélek megcsókolni....

s a válasz:

- már én is gondoltam rá ......



A másik sokkal direktebb "AKCIÓ" :)


Javaslom, hogy végezzetek a barátnőddel tudományos kísérletet.


A kísérlet tárgya a nemi identitásotok meghatározása... azaz beszéljétek meg egymással, hogy egy próba szeretkezést végeztek, lassú lépésekkel, mondjuk ehhez a Magyar filmhez hasonlóan.


Ez egy magyarul beszélő videó, magyar lányokkal, és nagyon életszagú.


Szerintem neked is tetszeni fog :)


[link]


Ha tetszett, úgy ennek van folytatása is.....


Nos így könnyedén kideríthetitek a valódi szexuális irányultságotokat, HISZ A BARÁTSÁG, A VONZALOM MÁR MEGVAN.


Próbáljátok ki :)


Lajos

2017. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
39%

Ha valóban hetero akkor max barátság.

De én úgy tapasztalatam,hogy sok lánynak a barátság kicsit tágabb mint ha csak úgy megfogalmaznánk. Azaz volt aki szerint a csók is belefér...

Szóval szerintem ne gondold túl a dolgot.

2017. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem biztos. Mi is ölelgetjük puszilgatjuk egymást a barátnőmmel sokszor egymás ölébe is ülünk sőt csókolóztam is már lánnyal de ennél többet nem tudnak elképzelni lánnyal, kapcsolatot meg aztán semmiképp
2017. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Esetleg Te is visszasimogathatnád, visszaölelhetnéd. Tehetsz kísérletet puszira, csókra is. Ha viszonozza, akkor finoman beszélgetni egy ital mellett a hogyan továbbról, és az érzéseidről.
2017. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Puszi, ölelés volt.... viszonylag gyakran puszil, érzem, hogy szeret hozzám érni... (de pasikról beszél). van, hogy megmasszíroz, hátamra teszi a kezét... két kezébe veszi az arcom, átölel, dicséri az illatom....

jajj mit csináljak??

2017. jún. 24. 21:05
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

#14 vagyok.

Az előbb már írtam, hogy Te is simogasd vissza. Esetleg, mintha véletlen lenne, ruhán keresztül a lába közét is. Ha tiltakozik, kihátrálhatsz a véletlen sztorival. És talán az is közelebb vinne a kérdés megválaszolásához, ha a puszi tovább lépne, és egy, a szájra adott hatalmas csók lenne belőle. A legjobb az volna, ha mindez akkor történne, amikor ketten vagytok, és nem nyilvános helyen. Lehet, hogy ott, ahol több ember van együtt, a társadalmi elvárásoknak akar megfelelni. Nálad, vagy nála, ahol rajtatok kívül nincs más, lehet, hogy könnyebben megnyilna.

2017. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy full hetero :-P Genetikusan mindenki biszexuális ... A többi csak azon múlik, hogy ki-mennyire hódol be a társadalmi normáknak :-D
2017. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%

Ha full heteró akkor max távolság vagy barátság lehet köztetek.

17-es ki kell ábrándítsalak vannak full heteró nők .

Jelen !!!

2017. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Aha, lehet. Barátság.
2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Hát ez a dolog igen kétoldalú. Én pl. elég távolságtartó vagyok, szóval utálom az ölelést, puszit, csakis a páromat és a kistestvéremet engedem ennyire közel magamhoz. Viszont vannak olyanok is, akik barátság címszó alatt akár csókot nyomnak egymás szájára brahiból. Sok fiatal, legtöbbször részeg tinilány csinálja, mert vicces/menő/szexi, stb. Látatlanban nem akarok ítélkezni, de szerintem barátnőd is ebbe a komolytalan kategóriába tartozik. Tehát nem full hetero, de nem hiszem, hogy valaha is ennél több lenne köztetek. Persze megpróbálhatod, ahogy tanácsolták, de inkább jobb olyannal kezdeni, aki tisztában van saját magával, sok csalódást megspórolhatsz vele.


L/bi

2017. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!