Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy full hetero és egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy full hetero és egy biszex lány között lehet valami?

Figyelt kérdés
Ő teljesen heteronak vallja magát... de szívesen hozzámér... ...kedveseket mond, simítja az arcom, megfogja a kezem... átkarolja a derekam.. megmasszíroz.. és én belezúgtam, őrülten, halálosan... de nem tudom, hogyan tovább? tényleg akar vmit? vagy csak beleképzelem? és ha mégis akar tőlem vmit, mit tegyek hogy kiugrassam a nyulat a bokorból??? (ha egyáltalán van nyúl.. van bokor??)
2017. jún. 21. 20:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Hú de megnéznélek titeket. Kapok képet? Amúgy szerintem nem full hetero, sőt...
2017. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint hetero nővel soha nem lesz semmi. Bármit is csinál, neki az csak baráti, és sosem fog egy nőhöz vonzódni. Voltam ugyanilyen helyzetben, és az a legjobb döntés ha továbblépsz. Bármennyire is fáj.
2017. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
ha hetero miért csinál ilyeneket? olyan jó a közelsége... annyira imádnivaló... miért érintget? simítja az arcom, a derekam??,?
2017. jún. 21. 20:36
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nekem egy csaj ismerősöm se csinál ilyen dolgokat más csajokkal. Na, szerintem valójában ők full heterók.
2017. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a válaszaid, de szerinted hogyan tovább? mit csináljak?
2017. jún. 21. 20:41
 6/32 anonim ***** válasza:
9%
két nő közt lehet vmi pl az én farkam na az lenne nektek élvezet
2017. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6-os ne légy idióta, engem ő vonz, nem egy farok
2017. jún. 21. 20:51
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Pont a #6-oshoz hasonló agyhiányos taplók miatt fordulok egyre inkább a nők felé biszexként.
2017. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
11%
1-es vagyok, küldtem privit.
2017. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondd neki, hogy olyan szép vagy, megcsókolhatlak? Totál le fog döbbeni és zavarában egyből rá fogja vágni, azt amit valójában akar. Hidd el, ez a módszer működik. Ha belemegy a csókba, onnan könnyebb a dolgod a továbbiakban. Ha élből elutasít még mindig mondhatod, hogy csak vicceltél mert látni akartad a reakcióját.

Nálam ez mindig működik :-)

2017. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!