Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másnak is olyan nehéz mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is olyan nehéz mint nekem ha orált szeretne kiprobálni egy férfival? 45F vagyok

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz, csak figyelned kell magadra, adnod kell a külsőre, higiéniára, és nem utolsó sorban diszkrét nem kell lenned. A többi már megy magától.
2017. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre az oldalra vonatkozik a kérdésed, akkor megsúgom, hogy a korod miatt nehéz. Szinte mindenki nála fiatalabb, vékony, szőrtelen pasival akarja kipróbálni. Én se válaszolnék egy negyvenesnek.
2017. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy nehéz?
2017. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy nehéz rá partnert találni ilyen korral, akkor nincs miért aggódnod, sokan kipróbálnák idősebb férfival, köztük én is :D
2017. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első sorban igen a koromra gondolok, de még ott van , hogy sok beszélgetésbol végül nem lessz semmi.
2017. ápr. 12. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes , mindenki fiatal faszt akar leszopni . Nekem az a fantáziám , hogy egy idős (70-80)éves férfi vastag farkát szopom
2018. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy más hogy van vele, de 30 éves heteró férfiként engem is izgat a gondolata annak hogy férfi és nő együtt kényeztessen, de lehetetlen ilyen szintén kezdő párost találni.
2018. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!