Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Eltitkoljam, vagy megmondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkoljam, vagy megmondjam barátnőmnek, hogy kipróbálnám azt, hogy lesz*pjak valakit? 29/F

Figyelt kérdés

Alapjáraton hetero vagyok, fullra szerelmes vagyok a barátnőmbe, vonzódok hozzá meg minden. Emellett magától a homoszexualitás hímnemű verziójától viszolygok. Mégis számomra megmagyarázhatatlan okokból elfog a vágy aziránt, hogy én is sz*phassak.


Szégyellem barátnőm előtt, mert félek ha megtudja, akkor azt fogja gondolni, hogy ő nekem nem elég jó és teljesen összeomlik szegény, holott egyáltalán nem ezt érzem. Őt szeretem, vele akarok lenni.


Tény, hogy ritkán látjuk egymást és még ritkábban vagyunk "úgy" együtt, mert korlátozottak a lehetőségeink. Szexuálisan frusztrált vagyok ugyan, de eszembe sincs másik lányt keresni.


Emellett az is zavar engem, hogy nem tudom miért van bennem ez a sz*pási vágy, holott sose csináltam. Mégis bennem van, hogy úgy érzem ki kéne próbálnom.


Ha ki is próbálom és nem jön be, akkor remélhetőleg nem lesznek ilyen jellegű vágyaim és nyugodtan maradhatok barátnőmmel. Ha pedig bejön, akkor szerintem nagy bajban lennék, mert kettős életet kéne élnem és teljesen összetörnék, ha szakítana velem.


Fogalmam sincs, hogy ebben a helyzetben mit kéne tennem. Boldogan akarok élni barátnőmmel, de emellett bennem van ez a furcsa szexuális késztetés/feszültség/zavarodottság.


2017. ápr. 1. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a másik oldala érdekel.

Ha tényleg kipróbálnád írj :)


22/F

2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Te vagy az ideális nő! Szívesen lennék a férjed helyében. :)


Kérdező! Amíg nem próbálod ki, hogy milyen érzés lesz*pni egy másik férfit, megmaradnak a kételyeid. Nem tudom, a barátnőd milyen beállítottságú, de a helyedben óvatosan megpróbálnék beszélni vele erről. Kezdésnek csak általánosságban, például arról, hogy mi a véleménye a férfiak közti szexről.

2017. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!