Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Eltitkoljam, vagy megmondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkoljam, vagy megmondjam barátnőmnek, hogy kipróbálnám azt, hogy lesz*pjak valakit? 29/F

Figyelt kérdés

Alapjáraton hetero vagyok, fullra szerelmes vagyok a barátnőmbe, vonzódok hozzá meg minden. Emellett magától a homoszexualitás hímnemű verziójától viszolygok. Mégis számomra megmagyarázhatatlan okokból elfog a vágy aziránt, hogy én is sz*phassak.


Szégyellem barátnőm előtt, mert félek ha megtudja, akkor azt fogja gondolni, hogy ő nekem nem elég jó és teljesen összeomlik szegény, holott egyáltalán nem ezt érzem. Őt szeretem, vele akarok lenni.


Tény, hogy ritkán látjuk egymást és még ritkábban vagyunk "úgy" együtt, mert korlátozottak a lehetőségeink. Szexuálisan frusztrált vagyok ugyan, de eszembe sincs másik lányt keresni.


Emellett az is zavar engem, hogy nem tudom miért van bennem ez a sz*pási vágy, holott sose csináltam. Mégis bennem van, hogy úgy érzem ki kéne próbálnom.


Ha ki is próbálom és nem jön be, akkor remélhetőleg nem lesznek ilyen jellegű vágyaim és nyugodtan maradhatok barátnőmmel. Ha pedig bejön, akkor szerintem nagy bajban lennék, mert kettős életet kéne élnem és teljesen összetörnék, ha szakítana velem.


Fogalmam sincs, hogy ebben a helyzetben mit kéne tennem. Boldogan akarok élni barátnőmmel, de emellett bennem van ez a furcsa szexuális késztetés/feszültség/zavarodottság.


2017. ápr. 1. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hasonlóan érzek, mint Te: izgat és kíváncsi vagyok, mit érez orálszex közben a lány. Milyen amikor bekapja, lüktet, elmegy. Hogy megtudjam szívesen leszopnék egy pasit. Miközben a lányokat imádom.
2017. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Undorítóak vagytok. :) Más örülne, ha lenne egy értelmes barátnője.
2017. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

"Alapjáraton hetero vagyok.."

Ha férfiként vágyat érzel,hogy orálisan kielégíts egy másik férfit,akkor nem lehetsz hetero,max.biszex.

2017. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hasonló cipőben jártam: nőimádó vagyok, a homot nem ítélem el, de nem érdekelt.

Aztán egy biszex barátnőm rákérdezett, hogy pasival kipróbáltam-e? Mondtam nem.

Pedig én minden újra kapható vagyok, és igen bevállalós - de eddig eszembe sem jutott.

Aztán egyszer úgy adódott (szerintem ügyesen összeszervezte) hogy ott álltam válaszút előtt: vagy most kipróbálom, vagy valószínű hogy soha nem lesz rá alkalom.

Kipróbáltam. Érdekes: nem undorított, nem taszított.

Lehet, hogy én is biszex vagyok?

Soha nem bújnék össze egy pasival, de egy négyesben pl. nem zavar az ottléte...

2017. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
ha csak szopni akartok,itt vagyok :9
2017. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem elmondhatod :) Az én férjem is elmondta amikor ilyen gondolatai voltak :) Teljes mértékben megértő voltam és ha tényleg szeret megértő lesz :) Minden nőnek, és minden férfinak vannak ilyesfajta vágyai.
2017. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes ez #6-os, nekem sosem jutott olyan az eszembe, hogy de jó lenne egy másik pasi farkát szopkodni. :) Biztos velem van a probléma. 27F
2017. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtam ilyesfajta, nem azt hogy pont ilyen! minden normális emberben él a vágy az újjra, a tilosra, amit nem fogad el a társadalom.. Ha tudat alatt is, de neked is vannak ilyen, vagy ehez hasoló vágyaid, csak elnyomod :) ez a természetes, minden emberben ott van :)
2017. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es: nincs veled probléma, és a 6-os férjével sincs!

Mindenki másképp éli meg a szexualitását, a vágyait!

A 6-os nagyon megértő, normális nő, nem hiszem hogy a kapcsolatukban törést okozna az őszinteség!

Én nem érzem magam vegyes-tüzelésűnek attól, hogy már kipróbáltam pasival is...

2017. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem mindenki ugyanolyan mint te. :D
2017. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!