Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már valakinek edzőterembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek edzőteremben, uszodában, esetleg strandon meleg élménye?

Figyelt kérdés
Milyen volt és mennyi az esélye egy ilyennek?
2017. márc. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt és jó volt de sajnos ez nem gyakori :/
2017. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy időben rendszeresen jártam úszni,és elég sok alkalommal találkoztam ott egy férfival(látásból)

nagyon az esetem volt,idősebb volt nálam jóval,nem egyszer elcsíptem a zuhanyzóban,szerintem tuti ,h feltűnt neki ,h bejön mert sokszor csurgattam utána a nyálam,néha elég feltűnően:S .Egyik alkalommal 2en voltunk csak a zuhanyzóban pár percig és volt időm végig stírőlni a meztelen testét,beton kemény merevedésem lett és kínosan a fal felé fordultam ,h le ne bukjak majd mikor ismét kukucskálni kezdetem felé már mosolyogva engem nézett és elég határozottan mutatta ,h neki is áll mint az állat.El vörösödtem,elszégyelltem magam és gyorsan leléptem,akkoriban még nagyon félős voltam ma már tuti ,h máshogy cselekednék.Mondjuk beszélgetést kezdeményeznék és elhívtam volna meginni valamit valahova,és ha benne lett volna utána tuti ,h szabad a pálya.

2017. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Ja , a szaunában,.urva meleg volt..
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok meleg, csak egy picike bi hajlamom van, de az is csak néha. Egyszer egy edzés után a haverokkal szétváltunk, mert senkinek sem volt kedve beülni valahová sörözni, úgyhogy mindenki ment a maga dolgára.

Én ki akartam próbálni az ilyen pihenő szobát, ahol egész nagy a megvilágosítás, és nincs az a nagyon meleg, pihenni lehet benne zuhanyzás után egy törölközővel.

Elég kevesen voltak a stúdióban, egyedül ültem bent és becsukott szemmel pihentem pucéron és bejött egy igen izmos pasi, olyan 35 éves féle. Nem igazán néztem meg, de elég feltűnően szembe ült velem és néha kinyitottam a szemem, hogy körülnézzek, de nem kerestem semmit.

Pár perc után amikor körülnéztem azt vettem észre, hogy egy masszív merevedése van, tárva volt a lába és egy hatalmas kígyó volt közötte. Úgy nézett ki mint egy hatalmas, ferde uborka. Életemben nem láttam még akkorát (tippre volt vagy 20 centi és masszívan vastag volt) és ami miatt érdekes volt, hogy egy óriási görbülete volt oldalra. Azon felül formája, alakja szinte tökéletes volt, így férfi szemmel is. Ennél szebb farkat még nem láttam, ekkora nagydarabot sem és az a hatalmas görbület még érdekesebbé tette.

Teljesen próbáltam "nem észrevenni", a pasira sem néztem rá, nem igazán fogtam fel mi történt úgyhogy pihentem tovább, néha rá-rá lestem az álló farokra és kellett pár perc amíg leesett, hogy a pasi valószínűleg meleg és ezzel "udvarol" nekem. Ezután megijedtem és kimentem, nem történt semmi.


Most csak azért írok, mert habár nem vagyok meleg és nem vonzódok a férfiakhoz, de az a farok egy olyan különlegesen szép darab volt, hogy már párszor elfantáziáltam rajta, hogy mi lett volna ha...


(múltkor barátnőmmel szaunáztunk és néha szoktunk kis fantáziálás játékokat játszani, és a mostani játék az volt, hogy ki kell választanunk 1 partnert, akivel itt helyben szexelnénk egyet, csak fantázia alapon. Ha jön jobb, akkor lecserélhetjük és meg kell mondanunk, hogy azon az emberen mi indít be és miért csinálnánk pont vele. Valahogy nagyon mákunk volt, a lányok felhozatala nem volt rossz, a párom is talált okés pasit magának azután megjelent egy szinte tökéletes testű, kicsit "vörös beütéses" izmos harmincas pasi, tetkó, hosszabb haj, úgy nézett ki, mintha egy viking filmből jött volna, és pucéron szaunázott volna velünk. Nem kell mondanom barátnőmnek sem kellett több, hogy ŐT válassza. Alaposan megnézte magának minden egyes pontját és egyre jobban tetszett neki és már kezdett feltűnő lenni, hogy mennyire tetszik neki. Azután kezdtem viccelődni vele, hogy csábítsa el és vigye be a WCbe egy "flörtre". Elég közel kerültünk ahhoz, hogy a pasit tényleg elhívjuk magunkhoz haza, de az utolsó percben párom meggondolta magát, pedig azt a pasit én sem rúgtam volna ki az ágyamból és egész este csorgó nyállal néztem volna ahogy velünk "játszadozik".)

2017. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos még nem
2017. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
strandon volt már
2017. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
saunaban voltam es bejött egy jotestü csavo,leült es felhuzta a combjan a törölközöt es látni lehetett a farkát es a golyoit,nem birtam h ne pillantsak sürün oda,,eszrevette es meg széjjelebb tette a lábát es láttam h áramlik bele a vér,hhmm..volt olyan is h strandon bementunk agözbe es senki nem volt bent ,,azatn a haverom leszopott es utana en is öt,,közben mindig figyeltuk h niylik e az ajto D
2018. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!