Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek a biszex vagy a meleg fiúkat?

Figyelt kérdés
Ha lehetne választani és lenne rá lehetőség akkor nektek a meleg fiúk vagy a biszex fiúk szimpatikusabbak? És ha arra is sor kerülne hogy meleg vagy biszex srác belemenne a szexbe akkor kivel feküdnétek le inkább? Nos ugye egy meleg nem lehet lánnyal, de már volt rá eset hogy a srác kívánta a lányt mert nem volt pasija.
2017. márc. 30. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Meleg srác nem megy bele szecbe növel
2017. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A melegeket barátnak: igen. Jobban látják a lelki dolgokat, mint a nők. Szexuális értelemben: eszembe sem jutott. 39N
2017. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A biszexekkel semmi problémám, össze is jönnék velük, ha amúgy tetszik a fiú. Hát, meleg srác is tetszett már xd akiről később derült ki, hogy az. :D Természetesen azzal fekszem le, aki tetszik, ha biszex, akkor vele, ha meleg, akkor meg sehogy,mivel nem fog rám állni a farka:D
2017. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De szerelmes lett a srác az egyik lányba de közben meg volt pasija a srácnak... Nem értem. :/ Akkor biszex?? Mert melegnek vallja magát mióta az eszét tudja.. Nem értem akkor hogy tudott felállni neki.
2017. márc. 30. 13:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia tekintetében az ember és nem a nemi identitás a fontos nálam, de alapvetően a kölcsönös vonzalom és felelősség. Meleg partnerrel a kölcsönösség szexuális téren számomra nem elképzelhető. Másnál lehet, hogy működik.
2017. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen akkor úgy tűnik elég elenyésző ez a dolog hogy más belemegy.
2017. márc. 30. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeressek rajtuk? Egy bi pasival el tudok képzelni kapcsolatot, volt is ilyen, de a meleg pasik nem érdekelnek sehogy se.
2017. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tehát nem zavaró ha egy pasi biszex. Én nekem van egy meleg ismerősöm és azzal történt hogy a csajjal.. Nem tudom, de a mai napig nem i értem.. :D Én bi vagyok szingli.


26/F

2017. márc. 30. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is bi vagyok, szóval enyhén szólva paradox lenne, ha egy srácban zavarna ugyanez. Legalább annyira, mint az a gondolat, hogy meleg pasi hajlandó lehet szexelni és/vagy kapcsolatot létesíteni nővel. Akkor nem meleg, hanem mininum biszexuális ő is.
2017. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

En melegkent sosem mennek bele a szexbe egy novel. Pedig sokszor akartak mar volna :DD


tuti biszex....

2017. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!