Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Általában miért a kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért a kevésbé helyesebb srácoknak van szép, nagy, formás nemi szervük?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalataim alapjan ezt kell mondjam...a helyes trendi izmos stb sracoknak sokkal ritkabban volt szep formas farkuk

2017. márc. 19. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerinted ki fog tudni neked választ adni? Egyébként is a szépség szubjektív.:)
2017. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz lenne akkora farkam lenne mint egy lónak de csak átlagos pedig k.... ronda vagyok.
2017. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépség eléggé szubjektív fogalom. Én azt mondom, hogy szép farkam van, te meg azt,esetleg, hogy nem. A másik személy meg ismét szépnek látja. Akkor mi van? Szép, vagy nem?
2017. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kompenzálás az élettől.
2017. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó farkam van nagyon, és nem vagyok a leghelyesebb, olyan átlagos :)
2017. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Enyémet szeretik,pedig izmos vagyok
2017. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondják szép farkam van, pedíg azért van rajtam izom :)
2017. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én usmerek helyes gyereket nem tul izmos de nagyon jo kis szalkas teste van és az a fütykös xd
2017. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!