Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A szép nők általában bunkók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők általában bunkók, lekezelőek a csúnya srácokkal?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kivédeni, olyan szinten, hogy ne öltsön zavaró méreteket például egy munkahelyen...Elég idegesítő tud lenni, amikor sorozatosan bunkóznak, még akkor is ha értem az alapját az egésznek, hogy elvileg ő többet ér mint én mivel jó nő és tudtomra akarja hozni minden egyes alkalommal, hogy esélyem nincs nála...de hát ki próbálkozott nála, ki akar egyáltalán egy ilyen paraszt, előítéletes nőt magának? Azon gondolkodtam, hogy átváltok nagyon bunkó üzemmódba, ha kell verbális agresszióba, mert már annyira idegesít az ilyen lekezelő bánásmód...fordulhat ellenem ilyesmi szerintetek?
2017. febr. 27. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:

"A helyes férfiak általában bunkók, lekezelőek a csúnya nőkkel?"


Ugyan ez a helyzet fordítva is, csak hogy szemléltessem. Szóval ez nem a nem miatt van, hanem aki szebb hajlamosabb, hogy bunkó legyen. (tisztelet a kivètelnek)

Ilyenkor szépen diszkréten be kell oltani, vagy csak egy megjegyzést kell tenni ami sérti az egóját.. pl ha nem olyan a hajszíne vagy a stílusa, "Ohh, nekem az ilyen festett mű vörösek nem az eseteim."

2017. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy belekényszerítsenek az ő keretükbe, miért érne ő többet, csak azért mert jó nő?

Az meg pont hogy rossz, hogyha felülsz a baromságukra, és bunkó/agresszív leszel velük, mert ez csak az jelzi, hogy fel tudtak hergelni.

Tégy úgy, mintha mit sem vennél ebből észre, legfeljebb néha mondj nekik valami pimasz megjegyzést, de semmi több, toljál rájuk, hogy miket mondanak, ne add meg nekik azt az örömet, hogy fel tudnak dühíteni :)

2017. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szituáció amit leírtál szerintem nem arról szól, hogy "le akar pattintani", hanem inkább arról, hogy ő mivel jobb nő mint te férfi ezért a munkahelyi hierarchiában is feletted áll. Legalábbis erre menne ki a játék. Verbális erőszakba nem kell váltani, csak jelezni kell, hogy "Margitka drága, ugyan olyan tróger vagy mint én, te kaptad a feladatot, tehát vidd le nyugodtan az íróasztalt a 10.-ről ahogy akarod".

30/f

2017. febr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még azt is mondhatod, hogy jelenteni fogod a munkahelyi zaklatást, ha továbbra is ilyen agresszívan nyomul. Előtte akár pofán is röhögheted.

30/f

2017. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy amiatt nem bír valaki, ahogy kinézel?
2017. febr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, én elég csúnya vagyok, és mindenki normális velem a munkahelyen. Ez főleg abból fakad, hogy a munkahelyre dolgozni járok, és megcsinálom a munkát.
2017. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem az agressziót hogy elkezdek őrjöngni meg anyázni, hanem a jó értelmében...mondjam úgy, hogy keménység, picit durva, érzéketlen, nyers modorú, kellemetlen alak.
2017. febr. 27. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív te bolond
2017. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 Te vagy bolond merthogy nem
2017. márc. 5. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
De, relatív. Begörcsölhetsz rajta, a tény tény marad.
2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!