Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatnám meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről gyanítom, hogy biszex. Már többször játszottak a gyerekeink együtt, összejárunk.


Azt vettem észre, hogy vizslat deréktájon. Pasik általában nem szoktak. Egyébként jóképű fickó, azon kapom néha magam, hogy én is vizslatom. Lehet, hogy csak beképzelem az ő részéről?


Most felhozta, hogy menjünk együtt sportolni, úszni. Háát, nem tudom.



2017. márc. 13. 21:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mennyire hellemző, hogy házas családapák között barátság kis extrával előforduljon?


Közös hokira gondolok.


Van ilyen tapasztalata valakinek? És hogy indúlt?

A megcsalás érzésém hogy lettetek túl? Egyáltalán számotokra egy közös recska egy másik apukával már félrelépés?

2017. márc. 14. 10:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, te mennyire vágysz egy kis extrára?

Ettől függetlenül a közös sport még lehet jó is. Azért, mert a másik apuka felvetette a lehetőséget, közel se biztos, hogy neki is a tiedhez hasonló gondolatai vannak.

Az meg, hogy a közös recska, esetleg más is, mennyire számít megcsalásnak, rajtad és a feleségeden múlik. Mi az, amit elnéztek egymásnak. Ha szereted a párodat, akkor inkább mondj le az ilyen vágyaidról. Esetleg kérdezd meg magadtól, hogy te mit szólnál, ha a feleséged titokban a barátnőjével közösen masztizna, esetleg más is történne.

2017. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mivel szeretem a feleségem, így nem tudom meglépni ezt.

Nyitási kisérletem kudarcba fulladt, nem hozakodom fel a témával többet. Monogámiahívő.


A fordított helyzetre: hmm. Életben nem tenne ilyet. Ha mégis, és kiderülne, vállat vonnék. Esetleg rákérdeznék, legközelebb harmadikként beszállhatok-e.

Nem tudom megcserélni a dolgot, számomra ez nem megcsalás, akkor sem, ha ő tenné, és csak maszti lenne.


Az apukához pedig: az első és legfontosabb számomra, hogy legyen végre egy itteni barátom. Semmi ilyesmivel nem akarom elbaltázni a lehetőségét.

És nagy az esélye, hogy én vetítem ki a vágyaimat, és értelmezem félre a tekintetét. De ha még úgy is lenne, sem biztos, hogy akármit is szeretne lépni ez ügyben.


Egyébként aludva rá kettőt: a szitu elég fura lenne, ha titokban recskapartira összejárnánk, aztán néha négyesben a gyerekekkel kirándulunk. Azthiszem feszélyezne a dolog.


A választ köszönöm.

2017. márc. 15. 08:23
 4/13 A kérdező kommentje:

Még annyit akartam hozzá írni:


Talán az lenne a legjobb, ha minden kiderül, és tényleg bi hajlamú ő is, de nem történik köztünk semmi.


Hanem egyszerűen lenne végre egy hús vér barátom, akivel erről is tudnék beszélni. Na ez lenne a tuti. Ez többet érne mindennél.

2017. márc. 15. 08:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam simán belefért egy kis extra barátság a haverral. Attól, hogy kivertük egymásnak, még hűséges vagyok a páromhoz, hisz ez nem szerelem, csak kis játék. Persze a páromnak nem mondtam el. Mint ahogy azt se mondom el neki, ha a zuhanyzó alatt időnként játszom magammal.

Ja és tudod mit? Miután a haverral kivertük egymásnak, utána még jobb volt a szex este az asszonnyal.

Kell egy kis változatosság a szexben is.

Szokták mondani, hogy minden fejben dől el. Ha magadban fel tudod dolgozni a dolgot, akkor hajrá. Szerintem ennyi belefér.

2017. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. márc. 16. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell egy kis változatosság szexben, én pl sose voltam pasival de így, hogy olvasom kérdésed elgondolkodtam rajta, és miért ne???

Ezt te érzet, hogy el tudsz számolni a lelkiismereteddel utána. De nincs benne semmi rossz, ha kipróbáltad írj már, hogy milyen volt. :))

2017. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es.

A lelkiismeretem azért nem lenne tiszta, mert kettős életet élnék.

Hiába nem tartom megcsalásnak, ha kiderül ( miért ne derülne ki, mindig kiderül az ilyen) akkor a feleségem megcsalásnak venné. És ezen nem változtat az, én mit gondolok róla. Ráadásul hazudtam neki, ami az edzéseket illeti, stb.


A bizalmát veszteném el.

2017. márc. 16. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Igazad van persze, hogy megcsalásnak venné. És a lebukás esélye is megnő hisz összejártok a "szeretőddel"és mit ne mondjak elég cinkes lenne egy olyan szitu, hogy a feleségem rájönne egy férfival csalom ha ott igazából az orálon kívül más nem is történt.

Rossz szituban vagy, azért biztos hajt a kíváncsiság, javaslom ha érdekel a dolog próbáld ki, de ne egy közelálló személlyel hisz az mindig rosszul sül el.

Üdv

2017. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, és egyetértek a 9-es. Én is az egyik haverommal próbáltam ki, olyannal akivel a párom nem igazán találkozik (bár tudja kiről van szó). Nálam a titoktartás nem nagy ügy. Eleve olyan munkát végzek, amit a feleségemmel sem oszthatok meg, tehát nálunk teljesen normális dolog, hogy nem beszélünk meg mindent. De szerintem titkok minden családban vannak. Pl. a karácsonyi ajándékot is eltitkolod, amikor megveszed (jobb esetben).

Az viszont igaz, hogy a másik pasinak is olyannak kell lennie, akiben ezer százalékban meg lehet bízni.

2017. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!