Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy leszbikus/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy leszbikus/biszex vagyok, vagy szimplán csak elkötelezettségi problémáim vannak?

Figyelt kérdés

Sosem volt komolyabb kapcsolatom (sőt még csak normális sem). Legfeljebb néhány hétig tartott a dolog, az egy-két hónap együtt járás már nagyon max. Mostanában már az első 1-2 randi után teljesen kihátrálok, ha eljutunk egyáltalán addig. Fantáziálni sokat fantáziáltam róla, de férfival sem voltam még. Egyrészt senkit nem engedtem olyan közel, másrészt meg különösebben sosem hozott lázba (az is fordult már meg a fejemben hogy aszexuális vagyok, de nem ,mert szoktam pl önkielégíteni).

Maga a kérdés egy film miatt vetődött fel amit nem rég láttam és bogarat ültetett a fülembe. Volt benne egy nő, akinek sosem volt erőssége az intimitás, kicsit hasonló volt a helyzete, mint az enyém, amíg nem ismerkedett meg egy leszbikus nővel akibe beleszeretett és rájött hogy egész életében tagadta maga előtt, hogy ő is az és nem vett róla tudomást.

Nem vagyok benne biztos, de mi van ha velem is ez a helyzet? Szoktam férfiakról fantáziálni, de sokszor már a gondolatától is feláll a szőr a hátamon, hogy mindezt a valóságban kellene megtennem.

Játszadoztam már el a gondolattal, hogy talán a saját nememhet (is) vonzódok, de nem tudom, hogy tényleg vonzódok-e a lányokhoz, vagy csak az Y-generációs nyitottságomnak köszönhető a nagy elfogadás/kíváncsiság, meg hogy nem ítélkezem, nem vetem meg a melegeket.

Ti ezek alapján mit gondoltok? (Normális válaszokat várok)


2017. febr. 11. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem kapod olyan nagy hévvel az ajánlatokat, bókokat mint elvárnád(filmek, ismerősök alapján) és ezért próbálod szélesíteni a repertoárt.keveset kaptál a férfiaktól ezért mint az sajna divat rögtön rállsz a meleg vonalra...mint focivbban:ha háztrányban a csapat,mindig az a jó játékos aki épp nem játszik
2017. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Hány éves vagy?Szerintem ez egy fontos információ,mert sok dologban segíthet,hogy tisztább képet kapjak a helyzetedről.Egyébként teljesen megértelek!Anyukáddal,apukáddal milyen a kapcsolatod?Ha nem szeretnél ide válaszolni,nyugodtan írhatsz privátban is,szívesen válaszolok ott is. :)
2017. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Amúgy lány vagyok,ha nem jött volna le az írásom stílusából. :)

2017. febr. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát, hogyha sokszor a gondolatától is irtózol, mármint, hogy férfival...akkor elképzelhető. Egyébként kísértetiesen hasonló a helyzetünk. Én nagyon sokat szenvedtem miatta, mára kezdem elfogadni, bevallani magamnak, hogy bizony.. Egyébként megkérdezhetem, mi volt a film címe? :)
2017. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül találtam meg ezt a régi kérdésemet, szóval update: igen, leszbikus vagyok és büszke. ;)
2020. dec. 15. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát valamire mindenki büszke. Pl a szegények többnyire arra hogy kemény(azaz közbiztonságilag forró) helyen laknak. Te is megtaláltad mire lehetsz, nem vesszük el tőled ezt, igaz nem is irigykedünk
2020. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!