Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus álom jelentheti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus álom jelentheti, hogy nőkhöz vonzódok?

Figyelt kérdés
Molesztáltak kiskoromban, de fel van dolgozva, mégis kicsit nehezen tudok közeledni férfiakhoz. Tegnap este picit magányosnak éreztem magam, arra gondoltam, hogy több sikertelen randim volt az elmúlt időszakban. Megnéztem egy filmet (Chloe - A kísértés iskolája), amiben mint kiderült, van egy leszbikus szál is. Utána azt álmodtam, hogy egy idősebb nővel kényeztetjük egymást kézzel. Az jól esett, hogy nekem csinálta, de amikor én kényeztettem, nem volt valami jó érzés. Mégis most ha erre gondolok, kicsit felizgulok. Már kétszer fordult elő, hogy leszbikus nők kiszúrtak, és ismerkedni akartak velem buliban. Félek, hogy a gyerekkori esemény miatt lehet? Lehet hülye kérdés, de létezhet az, hogy van biszex hajlamom, csak nem tudok róla?
2017. febr. 6. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ez csak tudat alatti menekülés.

Gyengédségre,szetetetre vágysz.

2017. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Én pl. tinikènt azt álmodtam, hogy lefekszem egy barátnőmmel, most mégis boldog párkapcsolatban élek egy férfival.

23N

2017. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban engem is molesztáltak, de mivel ez az egyike az első emlékeimnek, a szálka még bennem van. Talán emiatt a gátlás miatt nem bírtam meglenni két barátom mellett sem és a szüzességemet sem tudtam elveszteni valamelyikkel. (és a többi lánnyal ellentétben nem is akartam minél előbb)

Aztán nekem is leszbikus álmaim lettek, így jöttem rá, hogy valójában biszex vagyok. Van már barátnőm is, jelenleg el se tudom képzelni magam pasival. :)

2017. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: egy brit tanulmány szerint mindenkinek van biszex hajlama, csak a társadalmi (beleértve vallási) normák és a szülők miatt a többség elfojtja magában.
2017. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!