Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudnatok tanacsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok es kezdek egyre jobban vonzodni a legjobb baratnomhoz. O elfogadta mar az elso perctol azt hogy en lanyokhoz is vonzodok. De mar egy jo ideje vagyom ra de tudom hogy o nem vonzodik lanyokhoz.Nem tudom mit tegyek , mondjam el neki vagy inkabb csak fogjam vissza magam?

2017. jan. 3. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszex vagyok. Nézd, nincs az az alkoholmennyiség, amikor ne hagyná magát, akármennyire is hetero. Nem azz mondom hogy itasd le, de egy buliban lazán smárold le, kell hogy legyen benne egészséges kiváncsiság.
2017. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondta hogy egyszer ki akarja probalni a csokot lanyal is de nagyon fel , vagy izgul. Nem akarok eroltetni semmit.
2017. jan. 3. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha meg ki akarja próbálni, buliban csókold meg, amikor már kicsit ivott, és be van indulva. Ne beszeljetek meg elore hogy nah, most csókolózzunk. Így nincd mitől félnie sem.
2017. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha úgyis akarja akkor noproblem.

itasdle és a smároljatok. ne nagyon, hogy tudjon magároll a környezetről amire legjobb ha 2en vagytok.

aztán reggel kérdezdmeg hogy milyen volt,ha emléxik akkor vagy pozitívan vagy negatívan fog reflektálni.

ha nem akkor ott a 2. esély.

2017. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!