Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fontos! Tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Tudnátok tanácsot adni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy én egy homoszexuális fiú vagyok. Ezt egyelőre senki nem tudja beleértve a barátaimat és az osztálytársaimat is. Egy ember kivételével. Az pedig a tornatanárom. Ő valahogy rájött magától,és innentől a lényeg. Szóval egyszer behívott a testnevelő tanári ötlöőbe és megkérdezte hogy nem-e próbáljuk meg mi ketten(!!!). Tanácstalan vagyok egyfelől mivel nagyon szeretnék végre egy érett párkapcsolatot egy komoly férfi mellett másrészről pedig még nem comingoutultam divatos szóval élve és nem tudom hogy a szüleim mit szólnának eleve a másságomhoz másrészt hogy egy jóval idősebb férfi lenne a párom. Nem is beszélve hogy a tanárom az állásával játszik hogyha ez kiderülne

2016. okt. 7. 00:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hűha. Szerintem ezt a pasit gyorsan felejtsd most el. Ez elég veszélyes és nagy a gyanú arra is,hogy kihasznál a kedves, idősebb tornatanárod. Elég sarokba szorított helyzet remélem tudod. Ha tényleg durva veled vagy kihasznál, akkor tudja,hogy senkinek sem szólsz. Szüleidnek? Nem tudják,hogy meleg vagy. Többi tanárnak? Cikinek tartanád. Kérlek legyél óvatos és inkább jegeld ezt. A sulikba minden ilyen kiderül, nálunk is nagyon sok hasonló kiderült.
2016. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
86%
Szerintem is csak kihasznál, nem hiszem, hogy számára ez egy komoly kapcsolat lenne. Amúgy sem lenne jó se neked, se neki egy idő után. Félnétek, hogy rájönnének mások, stb. Szerintem próbálkozz veled egykorú srácokkal inkább.
2016. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előttem szólókkal. Az ilyen hatalmi egyensúlytalanság sosem jó dolog egy kapcsolatban, másrészt gondolj bele, milyen lenne, ha kiderülne pl. az osztálytársaid számára valahogy. Előjönne az összes előítélet arról, hogy te az a fajta vagy, aki szívességekért lefekszik a tanáraival, megspékelve egy kis homofóbiával, szóval nem irigyelném utána a közösségben a helyzetedet.
2016. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, de ők csak arra a szitura írtak, hogy mi van ha belemész...


Na de ne feledjük hogy ez egy tanár, a kérdező pedig a diák...

Lehet hogy ha nem megy bele, akkor meg direkt kitol vele a tanárja. És akkor sem beszélhet senkinek ugye bár...

Nem akarlak rávenni, de az a helyzet hogy az éremnek két oldala van. Akárhogy döntesz szerintem mindkettőnél van vesztenivalód. :/

2016. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokkal idosebb csak huszonéves és amúgy rendes akkor belemennék
2016. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

"Na de ne feledjük hogy ez egy tanár, a kérdező pedig a diák...

Lehet hogy ha nem megy bele, akkor meg direkt kitol vele a tanárja. És akkor sem beszélhet senkinek ugye bár... "


Hűha, rossz jegyet kap testnevelésből! Világvége! Ennek az éremnek nincsen semmilyen másik oldala - ha a kedves "tanár úr" olyan szemétláda, hogy bosszúból megszívatná a kérdezőt, ha visszautasítaná, akkor az még egy ok, hogy miért nem szabad belemenni ebbe a dologba. Ha a tesitanár visszaél a hatalmával, szerinted jó dolog lenne, hogy még több hatalmat kapjon fölötte?

2016. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a tanárt de mi van ha csak szexre kellesz neki?
2016. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kovpet ***** válasza:
100%
Hány éves vagy (azaz meddig leszel még abban a suliban)?
2016. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: egy tanár nem csak rossz jeggyel tud szekálni. Leéget a többiek előtt, mindenért rászól, csicskáztatja, ha jól végzi a feladatát akkor is rossz jegyet ad, bele köt állandóan stb. És tesiből is meglehet bukni...
2016. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

"#6: egy tanár nem csak rossz jeggyel tud szekálni. Leéget a többiek előtt, mindenért rászól, csicskáztatja, ha jól végzi a feladatát akkor is rossz jegyet ad, bele köt állandóan stb. És tesiből is meglehet bukni..."


Aztán jobb, ha a szexkapcsolat közben elkezd erőszakoskodni, és ha akkor próbál meg a kérdező kiugrani, akkor ugyanúgy kezdődik ez a szekálás? Emberek, vegyük már észre magunkat! Ha valóban nem tisztességesek a szándékai a tanárnak (már amennyire tisztességesek lehetnek ilyen hatalmi egyensúlytalanság mellett), akkor gyakorlatilag azt mondod, hogy engedjen a tanára zsarolásának!


Szerintem igazából az a legjobb módszer, hogy titkon hangfelvételeket készít a kérdező mostantól kezdve a tanárával folytatott beszélgetésekről, főleg a négyszemköztiekről. Ha ezután elszólja magát, és valóban elkezd kicsinyeskedni vele, akkor viszonylag könnyen fegyelmire vihető a dolog.

2016. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!