Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fontos! Tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Tudnátok tanácsot adni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy én egy homoszexuális fiú vagyok. Ezt egyelőre senki nem tudja beleértve a barátaimat és az osztálytársaimat is. Egy ember kivételével. Az pedig a tornatanárom. Ő valahogy rájött magától,és innentől a lényeg. Szóval egyszer behívott a testnevelő tanári ötlöőbe és megkérdezte hogy nem-e próbáljuk meg mi ketten(!!!). Tanácstalan vagyok egyfelől mivel nagyon szeretnék végre egy érett párkapcsolatot egy komoly férfi mellett másrészről pedig még nem comingoutultam divatos szóval élve és nem tudom hogy a szüleim mit szólnának eleve a másságomhoz másrészt hogy egy jóval idősebb férfi lenne a párom. Nem is beszélve hogy a tanárom az állásával játszik hogyha ez kiderülne

2016. okt. 7. 00:51
1 2
 11/18 kovpet ***** válasza:
100%
# 10: Azért ne felejtsd el, hogy itt a tanár kockáztatja a többet.
2016. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy menjen bele. :D

Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy szerintem akárhogy dönt mindkettő döntés következménye lehet rossz.


Ha elfogadja az ajánlatot, akkor kihasználhatja stb.

Ha nem fogadja el, akkor a tanár szekálhatja, sőt ha nagyon szemét, akkor órákon a többiek előtt tehet célozgatásokat arra, hogy a srác meleg, akkor meg aztán a társai előtt is céltábla lesz.


Nehéz helyzet az biztos. De a kérdező dönti el, hogy mit akar.

2016. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mennék bele, mert tanár.
2016. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kovpet ***** válasza:
94%
Én nem vagyok ugyan tornatanár, de lehet, hogy én is megtornáztatnám a kérdezőt ;)
2016. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem figyelitek a hírcsatornákat?

A nevelőotthon igazgatója több srácot is kihasznált szexuálisan, állítólag. Nagy port ver fel mostanában.

Én is azt ajánlom, hogy ne menj bele a kapcsolatba, és figyelmeztesd, ha megint megkörnyékez, hogy Te egy másik iskolába át tudsz menni, de Ő egy életre elvágja a tanári állása előtt a lehetőséget.

Csináld azt, amit az előző hozzászólók javasolnak!

Mondom én a meleg, akinek jól esne egy ilyen fiatal husi!

2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd ezt a tanárt! Még a végén pórul jársz. Majd találsz Te a saját korosztályodban is!
2016. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki, hogy nem vagy meleg, még akkor se ha ő ugy látja, és hagyjon békén. Ha nem hagy békén, akkor jelented az igazgatónak. Onnantól kezdve nem fog veled foglalkozni, nehogy bajba kerüljön. Még erre az időszakra (amig leszáll rólad) egy kamu barátnőt is kereshetsz, akivel többször kézenfogva sétálsz az iskolában, hogy hadd lássa a tesitanár is.
2016. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kiderült szerencsére hogy ez a barom csak hülyéskedett nem meleg sőt barátnője is van :D
2016. okt. 23. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!