Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Biszex lány vagyok és megismerkedtem egy sráccal, de megtudtam, hogy biszex.

Normális, hogy ezt ő nála nem tudom elfogadni, de magamon látva viszont normálisnak tűnik?


2016. dec. 11. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem normális.... De nálad meg teljesen normális, hogy Te biszex vagy és magadnál eltudod fogadni de szegény fiúnál nem....

De úgy kell elfogadnod ahogyan van.... Főleg ha jófej. Mert most mi értelme van annak,hogyha azért nem tartanád tovább vele a kapcsolatot mert biszex..... De te tudod a többit meg minden.... De ez nem normális....

2016. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Látogass meg egy pszichológust.
2016. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja!
2016. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla bunkóság a szakember is ennyit fog mondani meg te is tudod jól belül.

Te elvárod, hogy a másik toleráljon, de fordítva nem vagy rá képes. Álszent vagy.

2016. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Someone Alone ***** válasza:
100%
Nem normális.
2016. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez a kettősség, hogy a saját biszexualításodat elfogadod, a partneredét meg nem. Próbálj meg több toleranciát vinni a kapcsolatotokba!
2016. dec. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes de tudom miről beszélsz. Én is binek mondom magam, de ha a párom is az lenne az nekem furcsa lenne. Persze elfogadnák de mindig attól félnék hogy egy pasival jobb lenne neki.
2016. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2016. dec. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!