Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 éves lány létemre nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány létemre nem vonzódom a fiúkhoz. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van kint, de azért a saját történetemet szeretném leírni.

18 éves gimnazista lány vagyok. Komoly kapcsolatom sosem volt, csókon kívül tovább nem mentem egy fiúval sem. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a nőkhöz vonzódom, de nem az én korosztályomhoz, hanem sokkal idősebbekhez (40+). Tudom, hogy őrülten hangzik, de szívesebben tudnék szexuális kapcsolatot létesíteni egy idősebb NŐVEL, mint egy korombeli fiúval. A következő mondat szintén őrültség, de vonzódom az egyik tanáromhoz. Egyszerűen kezdem azt érezni, hogy leszbikus vagyok, de még magamnak is félek bevallani. Pszichológushoz szeretnék idővel fordulni, de oda sem igazán merek menni, mert szégyellem magamat. Kérlek adjatok tanácsot, de csak olyanok válaszoljanak, akik komolyan gondolják és nem sértegetni jöttek ide. Köszönöm szépen előre is. További szép estét.


18/L


2016. okt. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, idő, míg elfogadod, hogy meleg vagy. Nem egy nagy történet.
2016. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Én vagyok az embered. :3

17/L

2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy eddig pedig a fiúkhoz vonzódtam. Biztos, hogy van bennem egy kis hajlam a biszexualitásra, de most miért történik ez velem? Teljesen össze vagyok zavarodva.
2016. okt. 3. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a korban ezzel nincs semmi baj. Valószínű, hogy csak ideiglenes a vonzalom, ha pedig nem, akkor idővel sem változik. Ha úgy van, nem kell szégyellned, de mivel ez főleg szexuális vonzalom, szerintem ez csak a korral jár és idővel változni fog. :)
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó, megnyugtattál, igazad van. :) Ment a zöld kéz!
2016. okt. 3. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen azt akartam írni amit a 3 - as ! :D

Velem is ez volt. Kb két éve Rájöttem, hogy biszexuális vagyok! De nem bánom amúgy! :D

2016. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha még nem voltál férfival se nővel akkor lehet kikéne probálnod hogy melyik is jön be igazábol. Mert ha régen fiuhoz is vonzodtál most meg nőhöz akkor még magad se tudod teljesen mit is szeretnél vagy mi leszel végül is. Még kialakuloban van a szexuális identitásod de alapok nélkül lassaban fog beálni nagyvalószinüséggel. Mivel nem tudod mit tud adni egy férfi vagy egy nő szexuálisan.
2016. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb férfi nem jó? 36/F
2016. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanárról van szó? mennyivel idősebb? Mi miatt vonzódsz hozzá?
2016. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kellemes érzés, mikor a közelemben van. :) Intelligens, okos, érett nőről van szó, akinek ezt nyilván nem szeretném a tudtára adni, mert félek, hogy megszűnne köztünk az a kapcsolat, ami most van. Nem szoros, meg baráti kapcsolat van köztünk, csak mint tanár-diák, de ha ez kiderülne, nem mernék a szemébe nézni. Ami pedig megfogott benne, az az emberekhez való viszonyulás, mindenkit egyenlőnek tart, nem tesz kivételt egy osztálytársamnál sem, egy teljesen korrekt, kedves nő, mellé párosulnak a testi adottságai, amik elragadóak és vonzóak számomra. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam :) És mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Boldog új évet kívánok mindenkinek! :)
2016. dec. 30. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!