Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Mi lehet velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,és már rég óta fantáziálok szexről fiúkkal...csóók,stb egyáltalán nem vonz,csak a pénisz maga,emiatt nem tudom biszex vagyok e..ha egy szép farokra gondolok azonnal felizgulok,elképzelem ahogy szopom,az arcomra teszem,stb..nem tudom..biszex lennék?kipróbálni félek nem tudnám így,hogy csak a szopást próbálnám ki,se csók se semmi más,csak játszani egy farokkal..erre nem hinném hogy találok partnert.mit tegyek?:/

2016. szept. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél egy műkukit és szopogasd
2016. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem találsz. Ilyesmiben én is benne lennék. Párkapcsolat férfitől az nem kell :)
2016. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen próbálnék ilyesmiket. :)

22/F

2016. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Ideális lenne, de csak oda vissza alapon :D
2016. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Detto ugyanígy vagyok.

Érdekes h vissza fele nem vonz, csak én csinálnám.

Ki kell próbálni.

Énis ezen vagyok.

F/18

2016. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne találnál rá partnert? Ha nem vagy nagyon gáz kinézetű, akkor simán találsz rá gyorsan... Én ugyan meleg vagyok, de egy ilyenben simán benne lennék anélkül is, hogy viszonoznom kéne... :)

28/F


(u.i.: mit tegyél? Írj rá arra aki benne lenne, hátha találsz olyat akinek a farka be is jön... :D)

2016. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám :) Oda-vissza alapon és csak oda alapon is akár. Ha itt a komment szekcióban van Pécsi, rám írhatna :)
2016. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!