Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex leszek vagy mi van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex leszek vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta sokszor eszembe jut egy történet egy srácról akinek le kellett sz-pnia 2 osztálytársát. Heterónak tartom magam de most is h írom izgat vmiért, hogy milyen lehet a helyzetben lenni. Hogy vajon én meg tudnám-e tenni. Vagy szóval h miként élném meg? Néha már arra gondolok vkit megkérek rá, de aztán pl ha verem és elélvezek akkor ezeket a gondolatokat azonnal gáznak tartom, stb. Másnak is volt már ilyesmi? Ez mitől van? Elmúlik? Vagy ki kéne próbálnom a dolgot és az elvenné örökre a kedvem?

2014. nov. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Le kellett sz@pnia???

Azt hogy??

Engem tuti sehogy nem vennének rá ilyenre!!!

2014. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A SOHA és a TUTI nem biztos. Nem tudhatod milyen helyzetbe kerülhetsz... Erőszakkal rávették.
2014. nov. 10. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz biszex igen! Bár ez SLAVE vágy. Nekem domináns vágyam szokott lenni így. Az erőszakra válaszolnék én is az elsőnek. Én is azt gondolom, hogy vannak helyzetek amikor bármit megteszel csak bajod ne essen! Biztosra csak akkor mondhatod, hogy nem tennéd meg ha a helyzetben vagy azon túl vagy már. Addig csak gondolod...
2014. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élete során mindenkinek vannak legalább egyszer biszex vágyai. Én a legjobb barátommal próbáltam ki. Először én szo*tam utána ő. Nagyon jó érzés volt, mindketten ráhangolódtunk a dologra. De nekünk ennyi elég is volt. Csak lánnyal tudom elképzelni most már és ez így van jól. Ezen felül, ha van kérdésed nyugodtan írj. 20/F
2014. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Etológusok 24 éves korra teszik a nemi identitás végső kialakulását. Addig még eszedbe juthat párszor.
2014. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!