Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kipróbálom sráccal, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom sráccal, akkor biszex leszek?

Figyelt kérdés
Néha izgat srácokkal milyen, de sose léptem még, mert nem tudom hol találnék. Nagyon vékony vok, így nem mindig azoknál a csajoknál van sikerem, ahol szeretném:D A fiú szerep érdekelne csak, de félek ha meglépem, akkor bi leszek. Már 18 éves korom óta érdekel...

2014. jan. 4. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
ja
2014. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bi leszel, hanem már az vagy. PONT.
2014. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudnillik nem attól biszex vagy homo valaki hogy kivel csinálja, hanem hogy mi érdekli.
2014. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj attól még nem leszel biszex ha kipróbálod, de ha utána folyamatosan fiúkkal is létesítesz valamilyen formában szexuális kapcsolatot, akkor biszex vagy... de szerintem már a vágy és a gondolat is épp elegendő ahhoz, hogy biszexnek tituláld magad... de nem kell bekategorizálni magad. Nem kell se heteró se biszex se meleg skatulyát magadra húznod... Csináld azt amit élvezel, kész. A magánéleted, nem kell híresztelni és kész. Én egyébként meleg vagyok, aktív (fiú szerep).

Írhatsz privátot ha gondolod. (ne nem ismerkedni vagy valami, csak ha van kérdésed!!:D)

2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Valóban. Attól nem biszex hogy kipróbálja. Attól biszex hogy ki akarja próbálni.
2014. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös: mégegyszer... "de szerintem már a vágy és a gondolat is épp elegendő ahhoz, hogy biszexnek tituláld magad"

Én is elég sokat vívtam magamban, mire saját magam előtt is felvállaltam, hogy meleg vagyok, de ha tudnék se akarnék változtatni, mert így vagyok boldog a párommal :) Mondjuk én nem is provokálom az embereket, nem faljuk fel egymást az utcán a párommal, nem vonulgatunk fel rózsaszín tüllszoknyában meg apácaruhában... szerintem ezt senkinek nem kellene.

2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akk leszel bi ha te úgy döntesz h az leszel e. Én lány vagyok és gondoltam már rá h kipróbálom lánnyal h milyen lehet egy fiunak ha orálisan lányt elégít ki de nem próbáltam végül de nem lettem volna ettől se leszbi se biszex ez döntés kérdése h az vagy e :D
2014. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Már az, hogy egyáltalán, ilyenre gondolsz, attól vagy bi, vagy homoszexuális. Ha meg is csinálod, akkor pedig bu zi leszel.


Most attól, hogy vékony vagy, nincs sikered azoknál a lányoknál akik tetszenek, attól még ne akarj fiúval lenni. Inkább egyél sok-sok pizzát, gyrost, rántott húst, mindent, aztán meghízol, utána menj el konditerembe átalakítani a felesleget izommá.


Bár a bu ziknál születéskor dől el, szóval lehet veled is ez volt, aztán most annyi történt, hogy rájöttél.


De azért lépd meg azokat amit mondtam, mivel ez sajnos a mai világban nem túl elfogadott. Én speciel leszarom, de sok őrült fa szkalap van, aki simán megver valakit, csak azért mert az bu zi.


De amúgy te szerintem inkább biszexuális vagy. De már jelenleg is, nem csak miután kipróbálod egy csávóval. De ez tényleg legyen a legvégső eset.

2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést. Tehát ha kipróbálom nem fogok tudni leállni róla?
2014. jan. 4. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod és élvezni fogod, akkor biztosan többször akarsz majd férfival lenni... De miért probléma ez? Fogadd el magad.
2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!