Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kipróbálom sráccal, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom sráccal, akkor biszex leszek?

Figyelt kérdés
Néha izgat srácokkal milyen, de sose léptem még, mert nem tudom hol találnék. Nagyon vékony vok, így nem mindig azoknál a csajoknál van sikerem, ahol szeretném:D A fiú szerep érdekelne csak, de félek ha meglépem, akkor bi leszek. Már 18 éves korom óta érdekel...

2014. jan. 4. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak azért mert kíváncsiságból kipróbálod még nem leszel biszex.az a biszex aki aki érzelmileg is vonzódik mindkét nemhez.De szerintem le tudsz állni róla csak akkor nem ha nem lesz folyamatosan női szexpartnered.Valószínűleg azért akarod ki próbálni mert már egy ideje nem volt lehetőséged nővel szexelni. jól érzem?
2014. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Èn is gondoltám már rá, hogy milyen lehet fiúval, de ilyenkor a passzív (lány) szerepre gondoltam. Csak mèg senki sem segített nekem ... :/
2015. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!