Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Régóta nős férfi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta nős férfi vagyok. Utóbbi időben chat-elgetek biszex pasikkal, egyik randizni akar velem. Ha elmennék, lenne valami, lesz-e visszaút? Vagy tetszene-e, esetleg megbánom?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igazából az Én első kérdésem az lenne, hogy egy ilyen kétes kimenetelű kaland miatt felrúgnád a házasságodat tényleg?
2014. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed, akkor nyilván magadtól is rájössz, hogy számodra idegen emberek nem fogják tudni előre megjósolni, tetszeni fog-e neked. Ha van gerinced, akkor mindenképpen megbánod, hiszen ha kiderül, tuti hogy repülsz a feleséged mellől.
2014. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mar tudnod kellene, hogy kikhez vonzodsz. Ha mindketto nemhez vonzodsz is eleg nagy butasag lenne tonkretenni a hazassagod, szerintem hagyd a fenebe megbannad. Ha elmesz lehet még pocsek is lesz es a feleseged nagyot csalodik.

En személy szerint felkepelnem a férjem plane hogy gyerekunk is van es isten ments hogy ilyen peldat mutasson...

2014. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha 25-30 éve vagy házas, és jó 50-55 éves vagy, éés a gyerekeid már 20 felettiek, ééés már utálod a feleségedet, éééés úgyis elválnátok: let's go!
2014. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
A vazelint semmiképpen se hagyd otthon!
2014. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom a házasságom ferúgni,csak pár éve kíváncsiskodom e téren. A vazelin nem hagyom itthon,mert nincs,nem is használtam soha,nem kellett. Ha kelleni fog,kedves válaszoló,majd kérek tőled,biztosan tele van a speizod vele.
2014. nov. 1. 09:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 kivételével elfogadom,megértettem. Ez idáig csak puszta kíváncsiság részemről.
2014. nov. 1. 09:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom a házasságom ferúgni"


Ezzel kellett volna kezdeni és így már nem is értem h miért kérdezel ilyet. S azt sem h miért várnak az emberek bármi használható választ egy olyan kérdésre amiben szinte semmi információ nincs.

Már csak a filmekből is tudhatjuk h bármilyen kis plusz infót írhattál volna oda h egyértelműen az egyik vagy a másik döntést tanácsolja itt mindenki.

A szubjektivitásokról nem is beszélve. Tökmindegy úgysem ismerlek, bármiféle válasz lehet teljesen rossz annak ellenére is, h 90% azt mondaná mert az a "helyes".

2014. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben helyesen dönteni képtelenség. Ha megteszed, valószínűleg megbánod, mert tönkremegy a házasságod. Ha nem teszed meg, valószínűleg egész életedben bánni fogod, hiszen azért kezdtél el chatelgetni, mert úgy érzed, van benned biszex hajlam. Én ugyan rühellem a biszexeket, de most mégis Boccaccio idevágó mondását idézem: Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg.
2014. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én néha találkozgatok egy nős pasival, de nem derült még ki, szóval ha ügyes vagy, akkor lehet ezt titokban is csinálni, nem törvényszerű a lebukás.

Egyébként meg ha tényleg erre vágysz, talán jobb is, ha megteszed. Máskülönben olyan börtönnek éreznéd a házasságot, amiben nem próbálhatsz ki semmi jót, és ez hosszú távon könnyen a dolog rovására mehet.

2014. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!