Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék vagy mifene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék vagy mifene?

Figyelt kérdés
A fiúk sose izgattak csak a lányok, azonban nem vagyok erős és férfias alkat. Szerintem ezért van bennem olyna vágy, hogy egy fiút szolgaként megalázzak, orális szexre vegyek rá esetleg megdugjak. Csak úgy simán nem érdekelne, csak úgy ha ő a szolgám lenne akinek el kell viselnie. Filóztam le merjem-e írni ezeket a sorokat, de végülis nem ismerjük itt egymást. Szóval mi lehet? Ugye nem vagyok biszex? Egyébként se hiszem, hogy ha az is vagyok, ez valaha megesik, mert kétlem, hogy fiatalként ez rajtam kívül bárkit izgat. Sok kérdéshez szóltam már itt hozzá amúgy, tehát foglalkoztat a téma, de továbbra is a lányok izgatnak fel. Szerintem ez csak egy ilyen hatalmi játék bennem. Értitek mire gondolok?

2016. nov. 22. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy nem vagy férfias alkat. Ebben a játékban meg kipróbálnád az uralkodó, donináns igazán férfias szerepet. Sokan, akik a való életben vezető szerepben vannak, a szexben alárendeltek szeretnek lenni.

Kíváncsi vagy és érdekel, hogy milyen lenne pasival úgy, hogy Te vagy a domináns fél. Nem vagy egyedül vele. Engem is izgat ez, csak az alárendelt oldalon. Izgatna, hogy több akár több férfi keményen megszopat, lerendez.

2016. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez csak egy ilyen hatalmi játék bennem."


Jol erzed. Ferfikent nem tudsz ervenyesulni a ferfiak kozott es emiatt lehet benned ez a vagy.

2016. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem vagy biszex. Meleg vagy! De nem gond!
2016. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Lehet, hogy eléd térdelnék :)
2016. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
26 vagyok! :)
2016. nov. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!