Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennek, vagy csak en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennek, vagy csak en hiszem azt?

Figyelt kérdés
Sokszor megfordul az fejemben, hogy mi lenne, ha a legjobb baratommal vernem ki, vagy kivernem neki, illetve kivancsi vagyok, hogy neki milyen penisze lehet. De az biztos, hogy az egymasnak kiverese mellett szopas, stb nem vallalnek be, illete undorednek attol, hogy megkene valaki fiut csokolnom. Biszex vagyok vagy kisse kivancsi?
2016. júl. 18. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kíváncsi heteró vagy, nyugodj meg. :)
2016. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez biztos, vagy csak viccelsz?:)
2016. júl. 18. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy kíváncsi hetero.. bi vagy csak nem olyan nagyon.. ez nem olyan hogy most akkor valaki full homo, full hetero vagy full bi.. vannak átmenetek, árnyalatok úgymond.. érted mire akarok kilyukadni? :D
2016. júl. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szerintem még kevés ahhoz, hogy biszexnek mondhasd magad. Valamiféle hajlamod nyilván van, de ez nálam inkább hetero kategória.
2016. júl. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem, hat akkor nem olyan gaz, tenyleg csak kivancsi vagyok.
2016. júl. 18. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem olyan ritka dolog.

Sok fiatal srácnak vannak ilyen fantáziái,csak nem osszák meg senkivel és nem élik ki.

Sokan szeretnének együtt hokizni közeli baráttal.Van,akinek ez meg is valósul.


Sztem ez még kevés ahhoz,hogy tiszta biszex légy.

2016. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!