Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szívesen élnék "párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen élnék "párkapcsolatban" két biszexuális férfival. Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat, hogy két biszexuális férfival éljek párkapcsolatban. 3-an párban. Van valaki így? Él így valaki?

2016. nov. 9. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Álomcsaj... <3

F bi

2016. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jujj, ez jól esett :) El tudnád képzelni, hogy 3-an éltek a hétköznapokban és együtt alszotok...stb? :)
2016. nov. 9. 21:38
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Álmodoztam már róla, igen. ;-)
2016. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképp, érdekes felállás lenne, megítélésem szerint egy álomkapcsolat lenne.


Én is vágyom egy ilyenre :)

2016. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Én két bomba csajjal élnék 41 F
2016. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Írjátok már oda fiúk vagy lányok vagytok és hogy miről megy az "álmodozás"?! :)
2016. nov. 9. 21:42
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Simán élnék ilyen kapcsolatban,Férfi vagyok :)
2016. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

Nevemből ítélve nyílvánvaló milyen nemű vagyok.


Az olyanok számára akik biszexuálisak (és itt ebből a fajtából elég sok van, ahogy észre vettem az utóbbi pár napban) egy ilyen felállás, ahol mindkét nem képviselőjével kiélheti szexuális végyait, az páratlan.


Miről lehet álmodozni, 3-as szex, amikor csak lehetőség nyílik rá, tabuk, gátlások nélkül, teljesen felszabadultan. Nincs ennél jobb!

2016. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én mostanában gondolkodtam azon, hogy tuti nem vagyok 100-as, de nagyon szeretném ha két olyan pasival élhetnék.... van a környezetemben két srác, kicsit hasonlítanak is és jó barátok, na ők kegyetlenül jó pasik... el tudnám képzelni :D
2016. nov. 9. 21:45
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, főként csomó pasi arra vágyik, hogy két nővel legyen, micsoda mulatság lenne végre olyanokkal találkozni, akik arra vágynak, hogy csak egy nő és még egy pasi legyen velük.
2016. nov. 9. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!