Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a parom (aki no) elcsabitan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parom (aki no) elcsabitana egy leszbi vagy bi lany es sikerulne lefektetni, de En ezt nem vennem megcsalasnak az baj?

Figyelt kérdés

Mas ferfiak is igy vannak ezzel?

Nalam a nok kozotti szex nem akkora baj mintha pasival csinalna!


2016. nov. 8. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
én összehoznék egy hármast velük ha adná magát a helyzet sztem ez a legjobb ötlet :D
2016. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem venném megcsalásnak, ha ehhez van kedve. De ha hármasba bevennének, az még jobb lenne.
2016. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megcsalás az megcsalás. Ha megbeszélitek előre, akkor meg a ti dolgotok.
2016. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te úgy csinálod ahogy jólesik. Én minden esetre minden ami kielégüléssel jár másnak tőle, vagy neki mástól az megcsalás.

De még ha nem is kielégülés, de szexuális jellegű dolog, az is.

És minden nemű megcsalás ugyanazzal a következménnyel jár.

2016. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a te tudomásod nélkül tette, akkor ez abszolút mértékben megcsalás, akár annak veszed, akár nem. Ha téged ez nem zavar, a te dolgod.
2016. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ha lenne is belole valami, mindenfelekepp elmondana mert mindent megbeszelunk es a bizalom elsobbrendu nalunk!

Igazabol csak arra Voltam kivancsi hogy kinek mi a velemenye ugy a dologrol hogy tud rola.

2016. nov. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!