Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Apum biszex lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum biszex lenne?

Figyelt kérdés

Anyum mesélte,hogy a szexuális életük sose volt a legjobb.

Mindig csak apum kielégülése volt a fontos,2 percnél sose tartott tovább az aktus.

Emellett ritkán szexeltek akkor is csak ímmel-ámmal.

Apu szerint minden nő aki kicsit is festi magát vagy ad magára az qurva.

Néha úgy beszél pár férfi munkatársáról,hogy én jövök zavarba helyette.

Mindig úgy köszön nekik,hogy "szióka", úgy szólítja meg őket, hogy "tökösöm".

Meg alapjáraton megváltozik a hangja, az egész viselkedése ha pasival beszél. Dadogós lesz...tisztára mintha zavarba jönne vagy nem is tudom.:/

Szerintetek biszex vagy látens homoszexuális?

57 éves amúgy.



2016. okt. 29. 08:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
*Nem anya kíváncsi arra
2016. nov. 2. 14:29
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Hmm,40 éves vagyok,de rosszul lennék a gondolatra hogy a szüleim szexuális aktusait elemezzem,főleg az anyukámmal.Anyukádat nem érdekli hogy biszex-e a férje...?Ez fura.De akkor szerintem szállj le a témáról,nem tartozik rád.
2016. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha az akkor igen is jobb tudni róla!


Hát ez van. Mindent megbeszélünk anyámmal. Nincsenek tabu témák köztünk.

2016. nov. 2. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

A válaszom szempontjából mindegy hogy lány vagy e.

52 vagyok és ugyan nem tudom hogy a feleségem a lányommal beszélget e a mi szexuális életünk részleteiről igaz,de gondolom nem.Amit leírsz nekem az jön le hogy a apád nem biszex.Azonban ha az is akkor engem viszont érdekelne hogy miért is "jobb tudni róla!" ?

Már mint részedről.

2016. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!