Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csakis kizárólag erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csakis kizárólag erre vágyom akkor csak biszex lehetek nem?

Figyelt kérdés

Szoktam azon fantáziálni hogy letérdelek egy helyes srác előtt,szép lassan letolom a boxeralsóját és miután átnedvesítettem a farkát,várom hogy megdugja a szám.

Ebben a formában izgat a dolog, de érdekes hogy ha erre a gondolatmenetre kiverem utána nem kívánom, csak amikor nagyon ki vagyok. Ha ilyen gondolataim vannak már ettől biszex lehetek?

MÉG nem próbáltam amúgy ki.



2016. okt. 26. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy?

Szerintem bi vagy

2016. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :)
2016. okt. 26. 20:53
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Dettó így vagyok vele én is... Az a leg rosszabb, mikor már annyira kivagyok éhezve rá, (holott nem próbáltam még) hogy kiabálni tudnék.
2016. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg te a lányok felé vonzódsz, csak kíváncsi vagy bizonyos dolgokra. Ha ennyire fontos az elnevezés, akkor szerintem is bi vagy. Egyébként majdnem biztos, hogy ha megtörténne azután is rossz érzésed lenne. Csak fogadd el magadban, hogy ez is érdekel, senki másnak nem kell kikürtölni.
2016. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet h bi vagyok, de mivel még nem próbáltam ki így még nem száz százalék ....elvileg
2016. okt. 26. 21:21
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát, mondhatnám csúnyán is, hogy normál hetero, nem fantáziál azon hogy leszop valakit. kíváncsi vagy.
2016. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy hetero pasinak soha nem jutna eszébe, hogy egy másik pasi farkát a szájába vegye, sőt, undorodik tőle.

Szóval lehet benned bi hajlam.

2016. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Yesss. Az előttem szólónak igaza van. De tényleg nem értem, hogy miért kell mindenképp bekategorizálni magát az embernek. Ha meg fordul a fejedben ilyen, akkor vannak hajlamaid, ez van.
2016. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Izgató gondolat!Az biztos,hogy teljesen hetero srácnak ilyen nem jut eszébe.Engem is foglalkoztat hogy milyen érzés lehet és hozzád hasonlóan én is ilyenekre hokizok,pedig barátnőm is van.Magadnak sem könnyű bevallani,de biszexuális vagy!
2016. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha szabolcs megyei vagy, akkor én a szádba rakom! :D

25F

2016. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!