Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csakis kizárólag erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csakis kizárólag erre vágyom akkor csak biszex lehetek nem?

Figyelt kérdés

Szoktam azon fantáziálni hogy letérdelek egy helyes srác előtt,szép lassan letolom a boxeralsóját és miután átnedvesítettem a farkát,várom hogy megdugja a szám.

Ebben a formában izgat a dolog, de érdekes hogy ha erre a gondolatmenetre kiverem utána nem kívánom, csak amikor nagyon ki vagyok. Ha ilyen gondolataim vannak már ettől biszex lehetek?

MÉG nem próbáltam amúgy ki.



2016. okt. 26. 20:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :D ...
2016. okt. 26. 22:55
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Engem is izgat egy ideje és már ki is próbálnám valakivel.

Ha van kedved dumálhatnánk.

22/F

2016. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

engem is izgat, kipróbálnám:)

20F, BP

2016. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Az én számat is megdughatná valaki :))
2016. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Engem is izgat hasonló. Kíváncsi vagyok, mit érez szopás közben a lány.
2016. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
kérlek... :d szivesen segitek a problémádon :)
2016. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Hajlam van benned, de amíg nem próbálod ki, és mondod, hogy jó, addig csak annyi. Ha megtetted, és tetszett, és továbbra is vágysz rá, hogy szopj, akkor biszex vagy.
2016. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is sokáig kattogtam ezen, aztán kipróbáltam és rohadt jó volt. Néha csinálom, élvezem és ennyi. Srácokkal ennyi izgat viszont ennyi kell a nyugalmamhoz :) Szóval gondolom biszex vagyok. Na és? :)
2016. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!