Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elindultunk a lejtőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elindultunk a lejtőn?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szeretem, de már az első év után elkezdte felfedni a vad vágyait. Először csak beöltözések, segédeszközök, majd erőszakosabb dolgok következtek. Végig partner voltam ebben, mert nekem is bejön.

Pár hete erősen célozgatott arra, hogy valami újat akar és kibukott a szög a zsákból. Arra gondolt, hogy vegyünk be egy harmadikat.

Felkaptam a vizet, azt hittem, hogy egy pasit akar. Megnyugtatott, hogy egy nőre gondolt, szeret és soha nem vonna be pasit a kapcsolatunkba.

Persze fényezte a gondolat a férfiasságomat és végül belementem. Azt hittem úgysem lesz olyan könnyű erre partnert találni. Kiderült, hogy már régóta szervezkedett és két barátnője is van aki benne lenne.

Megtörtént a dolog és élveztem addig amíg meg nem láttam, hogy milyen szenvedéllyel smárolja le a barátnőit, stb.

Mostmár azon parázok, hogy a végén elhagy egy másik nőért?! Persze az aktus közben rám fordította a több időt, de ki tudja mi lesz később?


(Ami még durvább, hogy van egy nővére. Felhozta, hogy anno Ő is csinálta hármasban. Most nincs pasija, és egyre többször beszél róla. Már előre félek, hogy a barátnőm következő lépése mi lesz..


Azt hiszem, jól belehúztam.. mi lesz a végén ebből? Ti mit tennétek?



2016. okt. 21. 09:39
1 2 3
 21/21 BiTOPro97 ***** válasza:
81%

#20 Mi? Miért? Mit???


u.i.: "Mi? Mit? Miért?" - tudom, a mondás meg így van.

2016. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!