Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elindultunk a lejtőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elindultunk a lejtőn?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szeretem, de már az első év után elkezdte felfedni a vad vágyait. Először csak beöltözések, segédeszközök, majd erőszakosabb dolgok következtek. Végig partner voltam ebben, mert nekem is bejön.

Pár hete erősen célozgatott arra, hogy valami újat akar és kibukott a szög a zsákból. Arra gondolt, hogy vegyünk be egy harmadikat.

Felkaptam a vizet, azt hittem, hogy egy pasit akar. Megnyugtatott, hogy egy nőre gondolt, szeret és soha nem vonna be pasit a kapcsolatunkba.

Persze fényezte a gondolat a férfiasságomat és végül belementem. Azt hittem úgysem lesz olyan könnyű erre partnert találni. Kiderült, hogy már régóta szervezkedett és két barátnője is van aki benne lenne.

Megtörtént a dolog és élveztem addig amíg meg nem láttam, hogy milyen szenvedéllyel smárolja le a barátnőit, stb.

Mostmár azon parázok, hogy a végén elhagy egy másik nőért?! Persze az aktus közben rám fordította a több időt, de ki tudja mi lesz később?


(Ami még durvább, hogy van egy nővére. Felhozta, hogy anno Ő is csinálta hármasban. Most nincs pasija, és egyre többször beszél róla. Már előre félek, hogy a barátnőm következő lépése mi lesz..


Azt hiszem, jól belehúztam.. mi lesz a végén ebből? Ti mit tennétek?



2016. okt. 21. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
lennék a helyedben :D
2016. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Hát igen, az élet nehéz... :-)


-mondjuk ha be akarja rántani a nővérét, és őt is markolászni, vagy smacizni fogja, akkor apám olyan messze szaladnék hogy bottal üthetnék a nyomomat-

2016. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Mi négy éve vagyunk együtt és az én párom is biszex. Nagyon tetszik. :)
2016. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Jónak tűnhet, de bennem számos kérdés fogalmazódik meg. Mármint én szeretem ezt a lányt. Tényleg tökéletes számomra. Belsőre és külsőre is. A hétköznapokban nagyon jó vele, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, és vele képzelem el a jövőmet.

Na már most új embereket engedünk be az életünkbe, olyanokat akik változtathatnak a felálláson. Mi van ha kitalálja, hogy Ő leszbikus? Vagy egyszer odáig jutunk, hogy egy pasit akar beinvitálni?

Remélem értitek.. alapból a legjobb dolognak számítana, de én már komolyan gondolom a kapcsolatunkat..

2016. okt. 21. 09:49
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

A félelmek érthetőek mivel most találkozol ezzel először, de igen nagy valószínűséggel alaptalanok. Már eleve az nagyfokú bizamat jelent a részéről, hogy ezt Neked őszintén elmondta, és nem a hátad mögött csinálja hanem hármasozni akar... álomcsaj!!!


Nálunk ez pont ugyanígy van, csak van fiús hármas is (azt is kívánja a drágám), de mi kifejezetten szerelmesek vagyunk és vigyázunk a szerelmünkre.

2016. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Ja és ez nem a lejtő -- ez az emelkedő. :))
2016. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kovpet ***** válasza:
100%

"Mi van ha kitalálja, hogy Ő leszbikus? Vagy egyszer odáig jutunk, hogy egy pasit akar beinvitálni? "


Úgy hisztizel mint egy nő.

B+ ha leszbi, akkor minek maradna melletted? Szerinted boldogok lennétek így?


Ha be akar venni egy srácot és te nem akarod, akkor megmondod, hogy nem. Ennyi.


Ha ilyen vágyai vannak, akkor legfeljebb elfojtani tudja, de kitörölni nem. Az, hogy megosztotta veled, arra enged következtetni, hogy bízik benned és veled képzeli el a továbbiakat (mert különben a hátad mögött csinálná vagy mással). Ne rontsd el ezt a féltékenykedéseddel meg előre elképzelt problémák miatta aggódásoddal. Akkor oldj meg egy problémát, ha az felmerül, ne akkor, amikor eszedbe jut, hogy esetleg lehetne ilyen probléma is a jövőben.

2016. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem tud elhagyni nőért mert egy másik nővel nem lehetne közös gyereke :D


Tudod a családalapításhoz egy fütykös és egy punci kell normális esetben

2016. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Addig ne problémázz, amíg nem a nővérét akarja bevonni a hármasba. Az, hogy elmondja a vágyait, és veled együtt éli ki a biszex vágyait, azt jelenti, szeret és megbízik benned.
2016. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

"Megtörtént a dolog és élveztem addig amíg meg nem láttam, hogy milyen szenvedéllyel smárolja le a barátnőit, stb.

Mostmár azon parázok, hogy a végén elhagy egy másik nőért?! Persze az aktus közben rám fordította a több időt, de ki tudja mi lesz később?"


Miért akarná bevonni a nővérét, vagy az apját ha mondjuk az is csinálta hármasban???


Miért akarna bevonni pasit? - amikor azt mondja, hogy nem. És az ilyen beállótátottságú biszex lányoknál nagyon alacsony a hetero félre lépés, de még a félre lépés is. Erősebben kötődik hozzád mit egy hetero lány.


Jó féltékeny lettél, mert a szexet - ráadásul leszbikus szexet összekeverted a mély érzelmekkel. - ennyi nyugi!

2016. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!