Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elindultunk a lejtőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elindultunk a lejtőn?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szeretem, de már az első év után elkezdte felfedni a vad vágyait. Először csak beöltözések, segédeszközök, majd erőszakosabb dolgok következtek. Végig partner voltam ebben, mert nekem is bejön.

Pár hete erősen célozgatott arra, hogy valami újat akar és kibukott a szög a zsákból. Arra gondolt, hogy vegyünk be egy harmadikat.

Felkaptam a vizet, azt hittem, hogy egy pasit akar. Megnyugtatott, hogy egy nőre gondolt, szeret és soha nem vonna be pasit a kapcsolatunkba.

Persze fényezte a gondolat a férfiasságomat és végül belementem. Azt hittem úgysem lesz olyan könnyű erre partnert találni. Kiderült, hogy már régóta szervezkedett és két barátnője is van aki benne lenne.

Megtörtént a dolog és élveztem addig amíg meg nem láttam, hogy milyen szenvedéllyel smárolja le a barátnőit, stb.

Mostmár azon parázok, hogy a végén elhagy egy másik nőért?! Persze az aktus közben rám fordította a több időt, de ki tudja mi lesz később?


(Ami még durvább, hogy van egy nővére. Felhozta, hogy anno Ő is csinálta hármasban. Most nincs pasija, és egyre többször beszél róla. Már előre félek, hogy a barátnőm következő lépése mi lesz..


Azt hiszem, jól belehúztam.. mi lesz a végén ebből? Ti mit tennétek?



2016. okt. 21. 09:39
1 2 3
 11/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
#7 +1 És amúgy roppant valószínűtlen, hogy pasit akarna bevonni.
2016. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek, kérdező. A szerelem testi formája is kétemberes dolog. Én, amikor hármasra vágytam, soha nem az aktuális párommal csináltam, hanem kerestem két lányt. Azt az aggályodat is megértem, hogy hova vezet ez? Senki sem szeret lejjebb adni az igényeiből, inkább fejlődni, továbblépni igyekszik. Ilyen az emberi természet. Szóval tuti, hogy itt nem fog megállni a kedves párod.
2016. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Miquel van egy gyanúm, nem a nevedből mert azt nem is néztem elsőre, hogy te férfi vagy. ;)


Jópofa ez a férfiak a Marsról a nők a Vénuszról jöttek, és szimbolikán túl ez alatt sok minden tudományos tény is alátámasztja a különbségeket: Már az ókori görögök is tudták, a rómaik már csak átvették. - most meg új dolognak adták el.

2016. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban férfi vagyok. Ráadásul 57 éves, és nagyon régóta "tanulom" a nőket. Ezért aztán nem is hiszek az ilyen Mars-Vénusz maszlagban. Az viszont tény és való, hogy a férfi-nő gondolkodása, lelkivilága ég és föld. Ezért nem értik meg egymást. A férfiak pl logika mentén gondolkodnak, így is próbálnak érvelni. A nők viszont inkább az érzéseikre hallgatnak, nem a logikai úton felállított "okoskodásra".

Vannak viszont emberi törvényszerűségek, melyek mindkét nemre egyformán érvényesek. Ilyen az is, amit előző válaszomban írtam.

2016. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 BiTOPro97 ***** válasza:
81%

Vénusz és Mars, korunkban egy New Age-e maszlag. Ez tény. De az is, hogy a New Age sok régi tudásból lopkodta össze, és keverte meg a tanításai zömét.


Alapvetően több fajta biszexuális nő van, olyanból is aki férfiakkal együtt él, vagy élt.


Azt itt leírtak alapján egy férfihoz kötődő, és erős leszbikus hajlomokkal bíró, lányról van szó. Sőt még a fiú/férfi apafigura is, és azt nem lehet beemelni másikat.


Másik ha szeretik és oda figyelnek mind a ketten a másikra, és nem csak szóban, megérthetik egymást. - jó ehhez alapvető készségek is kellenek, amiknek sokan a mai világban híján vannak.


Egész más szituáció, de szeretet és lány-fiú 17 éves koromig én ikerhúgommal szinte össze voltam nőve, és nem időben, bár 14 éves koromig zömében abban is. És egymás gondolatát kitaláltuk. Jó gyerek voltunk még, az más.


+Tény más lány soha nem fogja úgy kiadni magát, ha csak nem nagyon szerelmes, és ez a minta így amúgy sem átvihető. Ezen is dolgozom most terápiában, meg azon hogy a anyámék párkapcsolata tabu volt előttünk, a családban.


Viszont sok nem működő párkapcsolat mellett láttok sokat amik működnek. És sajnos a teljes ötszínesség például nem beilleszthető ebbe. Mert mi van, ha csak egy véleményünk egy témában ami felmerül, az komolyan sértő a másiknak?


Jó, feltétel nélküli szeretet???

2016. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
gyenge és alacsony önértékelésű embereknek nem való a hármas.
2016. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
szakitsatok. és passzold át csajt nekem.
2016. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nagyon erősen, mi az amivel a két nő örömet okoz egymásnak és amit te még soha nem alkalmaztál !
2016. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 BiTOPro97 ***** válasza:
81%
#18 Ebben van valami. ;)
2016. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Elindultunk a lejtőn? El, nem is most. Ha stabil és erős az egzisztenciád megszabadulsz tőle és te magad is tudod miért.
2016. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!