Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális, ha testileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha testileg vonzódom a nőkhöz, de érzelmileg nem? ⬇

Figyelt kérdés
Nem tudnék egy nővel párkapcsolatban élni, de szexuális viszonyt folytatnék vele. Ez így normális? Vagy van valaki hozzám hasonló? Vagy esetleg meg tudná mondani valaki, hogy ez miért van?

2016. okt. 16. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Milyen nemű vagy?

Oké, a kategóriából arra tippelek, hogy nő, de nem teljesen egyértelmű.

2016. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

A biszexualitásnak ezer és ezer formája van, míg a hetero- és homoszexualitásnak ugye csak egy-egy.


Én is ugyanúgy vagyok, mint te csak éppen fordítva. Érzelmileg romantikusan csak nőkhöz tudok vonzódni.

2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Na, én pontosan ugyanígy vagyok ezzel. :)
2016. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is pont így vagyok ezzel. Nem tudom, hogy miért van, szerintem kíváncsiság.
2016. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%
Normális! Nem tudnék kötődni érzelmileg, csak az erotikus része fog meg.
2016. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

amúgy aki nem tud kötődni érzelmileg... :D

csak érdekel, hogy nem volt-e hetero barátnő, aki megtetszett és ágyba is bújtál volna vele? :D mert ha már jó barát akkor valamilyen szintű érzelmi kötődés is van... ha meg jó nő, egyszerű a képlet onnan XD

2016. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális.

Én is ilyen vagyok.

Világ életemben férfiakhoz tudtam érzelmileg kötődni, párkapcsolatban élni, szerelmet érezni, de a nőkhöz is vonzódom szexuálisan, volt is nővel szexuális együttlétem, de érzelmileg nem kötődöm a nőkhöz.

2016. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex férfi vagyok, pont így. Férfivel csak és kizárólag testiség jöhet szóba, de bármi komoly csak nővel képzelhető el számomra.


F30

2016. okt. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Épp annyira rendben van, mint az, hogy én csak nővel tudok érzelmi kapcsolatot létesíteni. A férfiakkal csak érzelemmentes szex, és más semmi.

60/F/bi

2016. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam, hogy 18/L
2016. okt. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!