Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mostmár biszexnek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár biszexnek számítok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok..Egyszer megcsókolt egy lány(ez volt az első) nem éreztem semmit csak barátok voltunkazután már nem kerestük egymás társaságát,de volt néhány pillanat amikor Úgy nézett rám..nem tudtam hogy mit cináljak.nem csináltam semmit..nem vagyok bátor hogy az ilyeneket megbeszéljem...

Nem ítélem el a homoszexuálisakat..azóta a filmekben valamiért mindig azt nézem vannak -e benne melegek.Már gondoltam rá mi lenne ha meleg lennék,meg ilyenek..Mostmár annak számítok.vagy a jövőben meglehet hogy az leszek??



#leszbikus #biszexiuálisság
2016. szept. 21. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Leszbikus vagy hogy egyem meg a puunciiidat
2016. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Ha nem érzel hozzá vonzódást,akár azt hogy jól esett ez a csók (ha jól is esett az max attól lehet hogy nagyon nem vagyok kielégülve érzelmileg azaz nincs aki szeressen vagy nem volt már egy jó ideje és ez nagyon jól esett) De ettől nem vagy még biszex csak akkor ha szerelmes vagy egy lányba..stb
2016. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

persze az vagy.

Tuti elhánynám magam ha egy palival kéne smárolnom.

25f

2016. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felizgat mind 2 nemmel való sexuális együttlét gondolata és nem csak izgalmas módon?

Akkor igen.

Ha nem, nem.

2016. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamit csak èreztèl a csók utàn:)

Pl fúj vagy kellemes vagy olyan semmilyen csók

Mennyire èrdekelnek a fiúk egy 5-ös skálán? Ès a lányok?:)

Nyugodtan írj 18 lány vagyok ès èn is biszex. Nálam úgy akakult hogy kipróbáltam a szexet lánnyal bejött az is. Szóval így a kettő közt ragadtam. De jobban vonzanak a lányok:))

2016. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért számítanál annak? Amit leírtál abból az jön le, hogy annyira nem élvezted ezt a témát...akkor nem vágom...
2016. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!