Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor biszexnek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszexnek számítok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Fiúval volt már szexuális kapcsolatom és tetszik is meg minden, de viszont egyszer kipróbálnám egy másik lánnyal, de csak a szex részét. Kapcsolatot nem kezdenék vele, de (nem tudom szebben megfogalmazni) kinyalni szívesen kinyalnám és fordítva sem bánnám.

Akkor ez azt jelenti, hogy biszexuális vagyok?


2016. jún. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kíváncsi, nyitottabb heteroszexuális.


Ne ilyen konkrét kategóriákban képzeld ezt el, hanem egy skálán (Kinsey-skála amúgy a neve). Az egyik végén van mondjuk az, aki "teljesen heteroszexuális", semmilyen formában nem vonzza a saját neme, a másik végén pedig az, aki kizárólag a saját neméhez vonzódik. Középen az, aki egyforma mértékben vonzódik mindkét nemhez. Ezen a skálán bárhová elhelyezheted magad, függően attól, milyen mértékben érdeklődsz az adott nemekhez. :)

2016. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2016. jún. 4. 16:14
 3/3 progresszive001 válasza:
80%
Minden nő homoszexuális nincs ebben semmi új.van is egy mondás nincs hetero nő mint ahogy nincs szerelmes férfi sem.
2016. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!