Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg nincsenek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek ilyen biszex srácok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nehezen fogadtam el, hogy biszex vagyok, de már tudom, hogy ez annyira nem is rossz dolog. Szeretek ismerkedni, de nagyon unom már, hogy mindenkit csak a dugás érdekel. Tényleg nincsen olyan tizenéves évei végén vagy húszas éveiben lévő srác, aki nem csak szexelni akar, hanem ismerkedni, beszélgetni, elmenni moziba, megölelni egymást, csókolózni stb...? (F22)

2016. szept. 20. 13:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Engem sem úgy érdekel mint párkapcsolat, hanem mint haver vagy akár barát. Bár a barát az jobb lenne, ha csak barát maradna, nem pedig olyan valaki, akivel smárolunk, megmarkoljuk egymásnak stb...
2016. szept. 21. 22:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát extrákkal. :) Én pl. szexen kívül nem smárolok és simogatok fiút, még ha a igazán jó barátok vagyunk akkor se, aki ilyet megcsinál, az többet érez szerintem.
2016. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak olyan emberek, akik szeretik érezni a másikat, megérinti a másik lelke, szeretik, ha mindkét fél kölcsönösen törődik a másikkal. Pontosan emiatt jó együtt lenni, nem csak az ágyban. Ettől még senki sem lesz meleg. Persze, ha úgy vesszük, aki biszex az félig meleg is...
2016. szept. 23. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!