Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg nincsenek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek ilyen biszex srácok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nehezen fogadtam el, hogy biszex vagyok, de már tudom, hogy ez annyira nem is rossz dolog. Szeretek ismerkedni, de nagyon unom már, hogy mindenkit csak a dugás érdekel. Tényleg nincsen olyan tizenéves évei végén vagy húszas éveiben lévő srác, aki nem csak szexelni akar, hanem ismerkedni, beszélgetni, elmenni moziba, megölelni egymást, csókolózni stb...? (F22)

2016. szept. 20. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nincs
2016. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz találni. :) Engem is ezek érdekelnének (bár én meleg vagyok), de nem véletlen vagyok egy éve szingli... Vagy persze én nem tetszettem annak, aki nekem igen. Hát, ez ilyen. De az elmúlt két hónapban ha negyvenen nem ajánlották fel, hogy lefeküdnének velem, akkor senki se (köztük nálam jóval idősebbek is). Megértem őket is, mert sz-r egyedül, de nem így fognak találni maguknak valakit...


Na mindegy, eltértem a témától, szóval vannak ilyen srácok, csak nehéz találni. :D


26F

2016. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 K.L.Kiss ***** válasza:
92%
Ha van olyan srác, akkor ő nem biszex, hanem homo. Szerintem az a férfi, aki teljes párkapcsolatot (amit leírsz, az az!)tud elképzelni egy másik férfival, az már nem biszex, hanem homo!A biszex férfiakat inkább csak a szex érdekli egy másik férfival, nem a csókolózás, meg a lelki összhang!Én legalábbis így vagyok vele!
2016. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aha. Tehát egy lelkizős biszex srác az nem biszex, hanem meleg... Ezzel nem kerültem sokkal előrébb. :/
2016. szept. 20. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De biztos van ilyen is. Én pl. fél évig nem engedtem semmit. Dumáltunk, eljártunk sörözni, ilyenek. De ölelkezni meg csókolózni nem fognak csak úgy szimplán a biszex srácok. Szex terén már más a téma, de nem erre voltál kíváncsi. Szóval nem lehetetlen. Hajrá. 24f
2016. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok kedves kérdező 22F

Írj,ha szeretnèl :)

2016. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Megölelni egymást, csókolózni - nyilván nem az utcán kell egymásnak esni meg ilyenek, hanem ezek előzzék meg azt, hogy komolyabb dolgok történnének. Egyébként nem értek sok mindenkit, főleg a melegek és a biszexek körében... Csókolózni nem akarnak, de egymást lazán megdugják. Nekem ez kicsit magas. Személy szerint rohadtul unom már a felszínes, gyere át, szopjuk le egymást és lesz, ami lesz műsorszámot.
2016. szept. 21. 07:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, csak sajnos nagyon nehéz találni, tényleg majdnem mindenki csak szexelni akar... Pedig jó volna ha nem csak arról szólna dolog.

27/F/m

2016. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem a csókolózás nagyon vonz, közben kiverni egymásnak:D de kapcsolat egyáltalán nem.:)


19/F

2016. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hat en fiuval meg nem voltam, de voltam transszexualisal, es nagyon jo volt vele, sokaig tartotuk a kapcsolatot de sajnos nagy lett a tav koztunk igy mar nem is nagyon beszelunk, de azota szeretem a transzikat es a nagyon lanyos fiukat, es meg szex nem volt de jo lenne egy olyan transzi vagy nagyon lanyos fiu akivel jo baratsagban lehetnek, kapcsolat azt nem hiszem h valalnek foleg nem hosszu vagy komolyat mert hat a lanyokat jobban szeretem
2016. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!