Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek miért lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az hogy most 30felett jött rám a vagy hogy szívesen szopnek, szopatnek fiatal srácot? Eddig eszembe sem jutott, sőt feleségem is van.

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 06:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
nekem is 32evesen jott ez..33multam nincs senkim..de engem csak az aktiv szerep vonz es fiatal szűz sracok....budapest:)
2016. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Most kezdesz tisztában lenni magaddal. Ez nem baj, csak vigyázz, ennek nehogy a házasságod lássa kárát!
2016. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Van akinél elég korán jelentkezik a teljes szellemi elbutulás. Még ha a buzások le is pontoznak.
2016. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert téged is elért, az ami a mai huszonévesek jó részét.Unalmadban már nem tudod mi okozhatna neked élvezetet.Sajnálom azt a nőt, aki hozzád ment.Lehet lepontozni.

Üdv. 41/N

2016. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 41N de téged nem izgatna egy fiatal punci??Ha nyalnad vagy ha ő nyalna ki??
2016. szept. 20. 07:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Aki hetero, azt nem.

2016. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező.Nem izgat semmilyen formában.Normális szexuális vonzódásom van, tehát a férfiak felé.Nekem még nem annyira sivár, unalmas a lelkivilágom, hogy nőkön törjem a fejem, mert éppen unom azt az embert, akivel párkapcsolatban élek....
2016. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Ilyet normális ember el se tud képzelni. Azért mert nektek elferdült izlésetek van . azért még vannak normális szexuális beállítottságú emberek . Csak ne dicsekednétek vele, mert a hányinger kerülget.
2016. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt is ki kell próbálni. Jobb későn, mint soha. Nekem férfiként az izgat, hogy szeretném kipróbálni, mit érez, mit él át a lány szopáskor.
2016. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nem ítélek el senkit,ennél sokkal durvább dolgok is vannak szerintem,mégsem osztom az észt hogy az milyen undorító.

Ha nekik jó engem aztán hidegen hagy...

2016. szept. 20. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!