Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiváncsi biszexuálisok (bi-cur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi biszexuálisok (bi-curious) emberek heterok?

Figyelt kérdés

Azok a fiatal tinik, 20-as korban levo emberek akik kiprobaljak a sajat nemukkel egyszer, az milyen okbol teszik? Ugye vannak a heterok, akikben a gondolat fel sem merul, de ezek az emberekbe valamiert meg is ott van a gondolat. Most nem egy sima csokra gondolok.

Ezek az emberek inkabb csak egyszer kiprobaltak es maradtak heterok?

Erdekelne milyen erzes van bennuk, vagy mi a gondolat menetuk:)

Serto valaszok nem erdekelnek!


2016. szept. 15. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Van az a mondás ,hogy egyszer mindent kikell próbálni :)
2016. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
engem is baszkurált a gondolat, hogy mit élveznek a melegek. Kipróbáltam, s nem volt rossz, így azóta mindkét térfélen játszom, bár kb. száz az egyhez a lányok javára. Gondolom van, aki ugyanúgy kíváncsi, de nem jön be neki, vagy épp az első pasi okoz csalódást, és megundorodik a dologtól.
2016. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Hetero vagyok, de mégis megfordult hasonló gondolat a fejemben , nem tudom h miért. De ettől nem érzem magam se melegnek se biszexnek. Azt sem tudom h kipróbálnám e.
2016. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül kell azon remegni, hogy miután kipróbálta valaki most pontosan minek is hívja magát: Miért küzdenek ezzel az emberek ,hogy mindenképpen valami skatulyába betegyék magukat. ahogy Kinsey kutatásai is megállípitotta az emberek szexuális viselkedése sokkal sokszínűbb és bonyolultabb mint hogy azt 3 kasztba lehessen sorolni.
2016. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Engem például csak az izgat ha két srác kiveri egymásnak.Egyszer volt alkalmam kipróbálni,nekem tetszett,a srác akivel csináltam többet nem akarta.Ez is példa arra hogy sokakat izgat,de egyáltalán nem biztos hogy később is megmarad a vágy.
2016. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Van egy skála...

Akit izgat a f...sz, az kb 5 a 10-es skálán...

Aki nővel nem kèpes, az 10/10 :)

2016. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
kipróbáltam és jó volt semmi szégyenérzetem nincs miatta
2016. szept. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

bennűk felmerül a gondolat,és vágyat is éreznek,és kiélik.

az hogy utána maradnak e hetrok vagy végleg a fiuknál maradnak azt pedig nem tudjuk mi döntiel.

2016. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ha folytatjak biszexek, de ha csak 1x kiprobaltak, hogy ezt is kipipaljak az eletukben akkor maradnak heterok.
2023. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!