Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, foci, kézi, kosár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, foci, kézi, kosár vagy más csapatnál a csapattársakkal volt már bármi szexuális jellegű dolog vagy csak sima farokverés, farok összehasonlítás? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
93%

Egysze volt méregetés. Most közősen verés van a legbenább játékosoknak,de az igazából verseny.

A legutolsó fizeti a sört.

2017. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
52%
Allatok vagytok!
2017. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsi lennék, hogy a beszámolók hány százaléka kamu :D
2017. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
94%
Tuti sok a kamu. Nekünk általánosban (nem sport) volt, hogy együtt vertük, meg hülyütünk, de ez inkább olyasmi volt, hogy midnneki a helyét akarta tudni, hogy mennyire áll vajon jól vagy szarul. Pl kié szőrös kié nem még, stb. Aztán középsuliban volt egy srác akivel együtt vertük :D
2017. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
76%
Szívesen ismerkednék fiatal srácokkal,ilyen sztorikért :)
2017. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
95%
na most sportoló srácok, tegye mindenki a kezét a farkára és úgy őszintén ... már a kérdés is elég képmutató, de ami olykor az öltözőkben zajlik, az kifejezetten felülmúl minden képzeletet. de tabu, így természetesen a hivatalos válasz: nincs semmi ilyesmi, csak fantáziálsz.
2017. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
93%

Foci edzés után volt hogy 3 an kivertük egymásnak. Megszokott dolog volt.

Utána az egyiket lecumiztam a másik nem hagyta.

Utána ö már kimarad mindenböl.

Kb 2'évig csináltuk.

Hát igy belegondolva jo lenne megint.

2017. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
97%

Nem az itt felsorolt de csapat sportot üzök.

Egyszer mikor baromi meszire mentünk akkor zuhanyoztunk együtt,mert olyan tömeg zuhanyzó volt akkor összeméregettük, 3an verseny recskáztak is.

2017. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
75%

Jópárszor fantáziáltam már olyanról, hogy egy ifi fiúcsapat körbeáll, és rámverik a farkukat, én meg azt se tudom, épp melyiket szopjam...


Egy földi mennyország lehet... :-O :-))) Ha van ilyen csapat, aki megtenné nekem, írjanak! ;-)

2017. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
97%
hahaha, hát sztem simán van nem kevés csapat akik közösen verik, most az mindegy h körben vagy négyzetben de azért az necces h egy meleg csávó van középen és ráverni :)
2017. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!