Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok ti elmondanatok fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti elmondanatok fiu baratotoknak ha ki akarnatok valamit probalni lannyal?

Figyelt kérdés
Mit szolnatok hozza ha fiu baratotok is kiprobalna valamit sraccal? kort is irjatok legyszi.
2016. aug. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Engem izgatna ha látnám a pasim egy másik sráccal. De nem volt még bim.:( mikor mondtam, hogy én szeretnék lánnyal is, elment leinni magát, aztán dobott mert nem tudta feldolgozni. Kifogom az ilyeneket..
2016. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lenne csajom és ezt szeretné benne lennék csak hármasban:D
2016. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten biszexek vagyunk és megbeszéljük a vágyaink ;-)
2016. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de örülnék neki, ha valaki elmondaná ezt nekem:D
2016. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen sztorim. Együtt voltam még barátnőmmel és osztálytársával smárolt előttem, jó az tény, hogy előtte egy kicsit ittunk. Közben a két csaj fogdosott engem én is őket. Összességében jó volt látni, hogy smárolt egy másik lánnyal meg minden, csak még is furcsa érzés volt.
2016. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!