Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg srácok! Snapchaten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok! Snapchaten szoktatok besz. A kiszemeltetekkel?

Figyelt kérdés
Életkort is :)

2016. aug. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Beszarni vagy mit csinálni?
2016. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En igen 16/f
2016. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves #1 válaszoló húzz innen ha nem tudsz értelmes választ küldeni
2016. aug. 18. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Elég nagy bunkó az, aki elír valamit, aztán ha azzal viccelődik valaki azt leszólja. Előbb lásd be a hibádat, aztán szidd le a másik bunkó #1 válaszolót, amiért nem ad választ, csak hülyéskedik.


Amúgy nem szoktam besz.élgetni a kiszemeltemmel snapchaten.

Egyrészt, mert jelenpillanatban nincs ilyen személy.

Másrészt, mert utálom az okos eszközöket. (Nincs ilyen mobilom se.)

Harmadrészt, mert utálom a plátói szerelmet.

Negyedrészt, mert olyanokról álmodozom csak, akikről tudom, hogy hasonlóképp melegek.


És mielőtt arra következtetnél, hogy egy ötvenes fószer lennék a mobilgyűlöletem miatt, elárulom, hogy 17 vagyok.

2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves #4es válaszoló! Nem nem írtam el besz.=beszélgetni,azért nem írtam ki mert tiltanák a kérdésem, és hivatalos neve snapchat(mondva sznepcshet)és az hogy (sznepcsheten helyes nem ìgy mint az hogy sznepcsheton)hiába látszik helytelennek amit én írtam.És köszönöm válaszod,de feleslegesnek tartom hogy 1000 sorban írd le a véleményed mint most én.Szerintem törlöm magam mert itt mindenki belepofáik mindenbe még ha nincs is igaza ba***us
2016. aug. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!