Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » BIÉRFIAK! MÁS is éreztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stevens Shackin kérdése:

BIÉRFIAK! MÁS is éreztem magát egy kicsit furcsán az első orális szex után?

Figyelt kérdés
Orálisan elégitettem ki valakit és ugyan jó érzés volt, de utána egy kissé furcsán éreztem magamat.

2016. aug. 8. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utána szégyelltem magam,bár akkor jó volt.
2016. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem régóta érdekel, de ettől félek: a szégyentől.
2016. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt éreztem én is. De az a furcsa, hogy egy edm csinálni.
2016. aug. 8. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első pár alkalommal nekem is volt bűntudatom. De azóta helyre tettem magamban, hogy én ezt szeretem és kívánom; leszarom, csinálom, amit szeretek és élvezem, a többivel nem törődök már :-D
2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár alkalom valóban furcsa volt.... bűntudat stb.. de az rég volt most már tisztában vagyok magammal. Sokat segít ha van kivel megbeszélned... nekem nem volt.
2016. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első alkalommal az volt, hogy annyira paráztam, hogy remegtem. Ez furcsa volt. Viszont előtte elkönyveltem magamnak, hogy milyen bűntudatom lesz meg minden... És meglepődtem, mert semmi ilyen nem volt, sőt még elégedettnek is éreztem magamat egész nap. :D Szerintem ezt embere válogatja.
2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem mindenkinek vannak ilyen érzései elsőre. :)

Aztán utána rájön, hogy attól, mert sok középkori felfogású számára ez érthetetlen és bizarr, attól még ez egy tök normális dolog, amiben semmi rossz, vagy durva nincs.

Én egyébként csak előtte tartottam tőle. Miután megtörtént az első, onnantól szabadultam fel igazán. És szidtam magam, hogy addig miért nem tettem meg. :D

2016. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja én is szégyeltem,pedig jó volt.
2016. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Először én is féltem, vissza is fordultam szinte az ajtóból. Amikor az első megtörtént, én is azt hittem, hogy húúú, mit csináltam, mit szólnának mások ha ezt megtudnák?

Azóta szerencsére akik tudják, inkább visszajönnek :)

Ha az elsőnél nem is, de azóta nekem élvezetet okoz az, ha másoknak kielégülést okoz az amit csinálok.

2016. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!