Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy barátnőm van, de néha jól esne egy pasival kölcsönös orál?

Figyelt kérdés
24 vagyok, eddig egyszer volt pasival ilyen de nem volt jó, viszont nem akarok arra az "élményre" alapozni. Tudom, hogy a következő jó lesz.
2016. aug. 5. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy
2016. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, ezért irtam ebbe a kategóriába..ki gondolná :D
2016. aug. 5. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén barátnőm van, és szintén gyakran gondolok kölcsönös masztizásra egy sráccal. Nálam a határ az orál lenne, de még az is lehet, hogy meglépném. 26/F
2016. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy szakíts a barátnőddel, hogy kiélhesd a vágyaid. Vagy kérdezd meg, hogy belemenne hármasba. Vagy mond el neki a vágyad, hátha megengedi, hogy kiéld. De semmiképp se a háta mögött, mert az ugyanolyan megcsalás lenne, mintha nővel lennél.
2016. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Hánynom kell. Passzold át a csajodat, te meg menj és keress egy szőrös segget
2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Azt gondolom hogy keresni kell valakit, jól összehaverkodni és amikor megkívánjátok lehet élvezkedni :)

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, csak még megfelelő havert nem sikerült találnom.

Az első alkalom lehet hogy stressztől nem volt jó, valahol mindegyikünkben van egy kis bűntudat, pillanatnyi bizonytalanság; másodszorra már több esély van rá hogy ezt leküzdöd és ezáltal jobb is lesz!

2016. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, egy olyan havert kellene találnom..de hol? :D
2016. aug. 5. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
20/F szintén BI és én csinálom akár többet is és nem tartom megcsalásnak mert tényleg SZERETEM a barátnőm!
2016. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így vagyok ezzel.

Nekem lehet írni 21/F

2016. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok :D

Nekem is írhattok.

2016. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!